Partyšová září: Zahraje si v Menzelově filmu

Moderátorka Gábina Partyšová je nadšením bez sebe. Režisér Jiří Menzel jí nabídl menší roli v připravovaném filmu z operního prostředí. Gábina kvůli natáčení zmeškala zahájení festivalu ve Varech, ale když jde o Menzela, nijak jí to nevadí.

„Zahrát si v Menzelově filmu byl odjakživa můj sen,“ přiznala Gábina, která v novém snímku ztvární operní zpěvačku. Role je sice malá, ale pořád je to role. Kvůli natáčení ale nestihla část karlovarského festivalu, včetně slavnostního zahájení, kde bývá vidět rok co rok. Utekla jí tak příležitost předvést krajkové šaty z dílny návrhářky Taťány Kovaříkové, ve kterých se chtěla blýsknout na červeném koberci. Jistě by jimi vzbudila velký rozruch – nemají totiž podšívku a celé tělo pokrývá jen černá krajka.

Po festivalu už pro ni konečně začne léto – čeká ji zasloužená dovolená na Floridě, kam se odebere na tři týdny s rodinou a přáteli. Ve Varech i na cestách ji bude oddaně doprovázet manžel Josef Kokta, přestože se poslední dobou proslýchá, že se jejich svazek ocitl v ohrožení kvůli moderátorčině náklonnosti k mladému fotografovi Dannymu Zahrádkovi. Sám Kokta ale v situaci problém nevidí. „Pokud jde jen o sex, tak to nepovažuji za nevěru. Nevěra je až vztah,“ předvedl svou toleranci v bulváru. A protože svůdný Danny má sám krásnou manželku a rozvádět se nehodlá, není podle Kokty jeho laškování s Gábinou ničím nebezpečným.

Své manželství považuje pětapadesátiletý podnikatel za „deset let pohody“ a snad aby demonstroval svou důvěru, zašel se svou ženou a jejím údajným milencem na drink. „Se Zahrádkou jsme se nepelešili. Je to jen platonické,“ zachichotala se do médií Gábina. Při jiné příležitosti však pro změnu naznačila, že co oči nevidí, to srdce nebolí.

Podle zlých jazyků drží půvabná moderátorka svého manžela v šachu. V uplynulých dobách se hovořilo o jeho pletkách s jinými ženami a pokud tyto drby měly pravdivý základ, pak mu v tuto chvíli samozřejmě nezbývá, než tolerovat výstřelky manželčiny. Navíc dvojice při svatbě neuzavřela manželskou smlouvu, veškerý nemovitý majetek je napsán na Gábinu a rozvod by mu přišel dost draho – podle deníku Aha by mladá paní shrábla jmění v hodnotě padesáti milionů korun a Kokta by odešel jen s akciemi nevýznamné hodnoty.

2.7.2012 4:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist