Partnerský horoskop od 15. do 21. září 2020

Berani, komunikujte s láskou. Býci, ukončete minulost. Blíženci, hledejte kompromis. Nač se můžeš v oblasti lásky a vztahů těšit, ti právě teď prozradí naše nové partnerské horoskopy podle tarotu.

partnerske-horoskopy-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Nové vztahy mají velkou šanci na dlouhodobou budoucnost, neboj se prosadit svůj názor, komunikuj s láskou, což ti v minulých vztazích mohlo dělat problémy. Teď je všechno jinak a partner je připraven ti naslouchat a hledat společně řešení. Což platí také ve vztazích obecně. Komunikuj, miluj a buď upřímná k sobě i partnerovi, pak prožiješ dny v radosti, harmonii a lásce.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vztahy, které dlouhodobě nežijí v lásce a harmonii, pochopí, že přišel čas, kdy je potřeba jednat. Jestli ti partner navrhne odluku či rozchod, zkus jeho návrh přijmout, to, že se ti uleví, je jisté, velmi rychle uvidíš světlo na konci tunelu a také lásku novou. Neboj se budoucnosti, čeká na tebe štěstí, harmonie i láska.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Vztahy proplují bez velkých změn. Pokud potřebuješ s partnerem něco vykomunikovat, pusť se do toho, bude tvým návrhům nakloněn a díky tvé vnitřní kráse zvládneš nemožné, to, co ti v minulosti připadalo jako nemožné, se stává skutečností. Užívej dny naplno a neboj se splnit vaše společné sny.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Neboj se v lásce a ve vztazích obecně víc prosadit. Nemusíš stát stranou a vyčítat si, že partner neumí číst myšlenky. Je potřeba v klidu sdělit to, co tě trápí a společně hledat řešení. Strach z neúspěchu tě zbytečně blokuje, dodej si odvahu a začni jednat. To, že se ti uleví, je jisté a výsledek bude pro oba radostný.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

V partnerském vztahu nastává harmonie, klid, usmíření, láska a štěstí. V naprostém klidu si užíváš každičký den tak jako nikdy. Pokud máš snad pocit, že se ti láska vyhýbá, zkus si položit otázku, jakého partnera vlastně hledáš, co od něj očekáváš a co mu sama můžeš nabídnout? Jakmile vše vyslovíš nahlas, uvědomíš si, že některé požadavky splnit nejdou a s lehkostí je vypustíš, pak do tvého života může přijít čistá láska.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nejasnosti, které tě ve vztahu mohou trápit, je potřeba objasnit a vše si s partnerem v klidu vyříkat. Pokud máš strach a cítíš se zoufalá, protože nevíš, jak na to, zhluboka dýchej a pomalu si uspořádej myšlenky, ať víš, co ti vadí a co již nejsi ochotná tolerovat. Nedovol ostatním, aby ti radili a zasahovali do vztahu, pak si vše vyjasníte a oba pocítíte úlevu i radost.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Ve vztahu na tebe čeká pohoda, láska, harmonie a jako třešnička na dortu radost i humor. S partnerem na tebe čeká spokojenost a pomyslná jiskra vášně. Pokud jsi sama, zkus se zamyslet, jestli nemáš příliš velké nároky, někdy stačí trošku ubrat ze svých požadavků a láska se objeví velmi rychle.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Hledání pravdy tě zaměstná natolik, že začneš pochybovat nejen o sobě, ale také o partnerovi. Klidně rozjímej nad vztahy i životem, ale nenechej se zneklidnit myšlenkami, které tě mohou zahltit. Pokud se v rodině řeší soudní spory, je potřeba být čestná, spravedlivá a přijmout partnerův názor, i když může být bolestivý.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Partnerské vztahy se mohou těšit na poklidný a ničím nerušený týden. Pokud jsi svobodná a lásku teprve hledáš, život tě obohatí o partnera, po kterém tvé srdce již dlouho touží. Přichází k tobě dny plné radosti, lásky i vášně, užívej, co to jde a nasbírej si také do zásoby.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Vztahy, které jsou jako na houpačce a nejsou schopny se domluvit, pocítí touhu po změně. Náhlé a nečekané změny se střídají jako počasí, jednou milující vztah, podruhé italská domácnost. Je potřeba domluvit se a společně hledat řešení, to, že se uleví tobě i partnerovi, je jisté.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pokud jsi potkala „náhodnou“ známost, tak se můžeš spolehnout na to, že se promění v osudovou a vášnivou přitažlivost. Hojnost, radost a lásku prožijí také zadané páry, to, co nebylo možné zrealizovat, se stává skutečností. Dny plné dynamické energie, jiskry, touhy i vášně jsou tady jen pro tebe.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Jestli nejsi spokojená ve vztahu, máš pocit, že trpíš partnerovou bezcitností, tak to ber jako znamení udělat jednou provždy změnu. Pokud s ním nepromluvíš, bude si k tobě dovolovat stále víc a víc, je potřeba ukázat mu hranice a nepustit ho dál. Buď k sobě upřímná a zvaž, jestli o takový vztah opravdu stojíš.

foto-zdroj: shutterstock.com

15.9.2020 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist