Partnerský horoskop na týden od 6. do 12. října 2020

Berani, užívejte lásku. Býci, štěstí vám přeje. Blíženci se společně zasmějí. Jaké budou partnerské vztahy, ti prozradíme právě teď v našich nových horoskopech podle tarotu.

partnerske-horoskopy-4-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Vztahy proplují bez jediného mráčku, příměří zaznamenají také všichni, kteří prochází náročnějším obdobím. Pokud jsi sama, máš příležitost seznámit se s novými přáteli, mezi kterými bude pan Dokonalý. Usmívej se, raduj a vykroč lásce naproti, budeš nadšená.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Štěstí přeje především nezadaným, na zadané se nic zásadního nechystá, pohoda, klid i láska kam se podíváš. Jestli toužíš po lásce nové, opravdu si ujasni, jakého partnera bys vedle sebe chtěla a pak se můžeš spolehnout, že zcela intuitivně vykročíš lásce naproti. S údivem zjistíš, že jsi vlastně o nic neusilovala a získala skvělého parťáka do nepohody.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Partnerské vztahy proplouvají dnem po dni s úsměvem a láskou. Žádné zásadní změny při tobě nestojí, což platí také pro ty, které s partnerem již delší dobu nemohou nalézt společnou řeč. Najednou pochopíš, že to, co jsi mu vyčítala, je nepodstatné a malicherné, rozhodnutí na všechno zapomenout a užívat si společné chvíle, je tím nejlepším řešením.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Smutek z osamění a opuštění pocítíš naštěstí jen na malou chvíli, přesto tě zasáhne a zraní tvé citlivé srdce. Nadechni se a ukonči jednou provždy minulost, nevracej se zpět a nedovol ustrašeným myšlenkám, aby tě ovládaly. Pak se můžeš těšit na pohodové dny naplněné radostí a harmonií. Vztahy, které prožívají období klidu, nezaznamenají žádné negativní změny.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Máš pocit, že ti partner nerozumí nebo snad není dost rychlý a pohotový, jak si přeješ? Ustup s úsměvem stranou a představ si sebe na jeho místě. Jak se cítíš, asi nic moc? Netlač na něho, je pomalejší než ty, což vůbec nevadí, trpělivost se ti vyplatí. Nezapomínej, tak jako ty ani on neumí číst ve tvé mysli a neví, jak si jisté věci přeješ, s láskou s ním promluv a nejasnosti proberte společně.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Po sporech přichází harmonie, klid, mír a usmíření. Což se týká také sporů s tvými nejbližšími. Pokud jste zatím svůj vztah nezpečetili manželským slibem, tak teď se společně vrhnete do svatebních plánů s jasným termínem. Štěstí a láska čeká také na nezadanou, usměj se a vykroč vstříc krásným začátkům.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Dobrá nálada neopustí zadané ani nezadané. Dokonce se z dálky blíží princ na bílém koni. Přijímej vše, co do tvého života vstoupí s nadšením, a pokud o lásku opravdu stojíš, nebraň se jí, i když se ti dotyčný nemusí na první pohled líbit, od toho jsou další „pohledy“ a jiskry v jeho očích. Zadaná, rozdávej pohodu dál, dařit se ti bude opravdu královsky a partner ti snese modré z nebe.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Máš vedle sebe dominantního partnera a najednou cítíš strach se projevit? Chyba! On tě pouze učí, jak se správně v klidu vyjádřit, neblokuj se obavami z jeho reakce a začni si víc věřit. Uvidíš, že se všechno v pohodě vyřeší a uděláte vzájemné kompromisy. Pokud to není tvůj případ a ty jsi ta, která doma velí, zkus nechat aktivitu také na něm a zeptej se, co by mu udělalo radost, budeš překvapená jeho reakcí.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Nezadaná, nezoufej! Na obzoru je nový a romantický vztah. Otevři své srdce lásce a vykroč vstříc životu, ten, který má nevinný úsměv a milé oči, tě na dlouhou dobu uchvátí a nadchne. Zadaná se může těšit na krásné dny plné radosti, harmonie i vášně. Plánování svatby visí ve vzduchu u nesezdaných.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pokud řešíte s partnerem neustále dokola stejné problémy, dávej pozor, aby neshody nevyústily v nepříjemnou hádku. Muži obecně neradi cokoliv řeší, a pokud je to dlouhodobé, tak jim povolí nervy, vybuchnou a pak se stáhnou do své ulity. Zkus na chvíli nic nepodstatného neřešit, zjistíš, že vlastně trváš na něčem, co opravdu není podstatné. Když zvládneš udržet emoce na uzdě, prožijete pohodové dny.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Měla jsi pocit, že jsi v posledních dnech na bitevním poli a ne v láskyplném vztahu? Konečně přichází příměří a nastává čas udobřit se. Důležité je odsunout stranou nedávné neshody a nedořešené spory, přijmi partnerovo smířlivé gesto a nepřemýšlej nad minulostí, je za tebou. Období míru a lásky je tady, začni se usmívat.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nové vztahy zaznamenají rychlý posun, plánování společného života, zařizování svatby i stěhování visí ve vzduchu. V klidu řekni partnerovi svůj názor a neboj se prosadit, je chápavý a rád ti vyjde vstříc. Což platí také pro zadané, které by rády udělaly změnu a bojí se, jak partner zareaguje. Žádné strachy, všechno se vyjasní a společně se domluvíte.

foto-zdroj: shutterstock.com

6.10.2020 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist