Partnerský horoskop na týden od 3. do 9. listopadu 2020

Berani zatouží po změně. Býci v klidu proplouvají. Blíženci se chystají randit. Co můžeš očekávat ve vztazích a jaké dny na tebe čekají v partnerství i lásce, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

partnerske-horoskopy-1-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Jestli toužíš po změně, chybí ti odhodlání a odvaha partnerovi vše sdělit, zkus na chvíli přestat bojovat sama se sebou. Zhluboka se nadechni a v duchu si projdi všechny možnosti, kterých se bojíš. Najednou zjistíš, že nespokojenost pramení z nedostatečné komunikace a strachu se partnerovi svěřit. Komunikace je velmi důležitá, proto najdi odvahu a pusť se do změn. Partner ti dá za pravdu a společně najdete nové možnosti.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Partnerské vztahy proplují každým dnem bez sebemenších problémů, pokud potřebuješ s partnerem cokoliv probrat či dořešit, v klidu se pusť do povídání a spolehni se na to, že tvé plány podpoří. Stejně tak nezadaná, jestli je ve tvé blízkosti muž, na kterém ti záleží, neschovávej se a pozvi ho na procházku, vůbec netuší, že o něj stojíš.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Jestli se právě nyní chystáš na první rande, buď raději obezřetná, muž, který se na první pohled jeví jako milý a sympatický, není zcela nezištný a mohl by zatajit důležité informace. Klidně randi, ale pořádně naslouchej a nestyď se zeptat na vše, v čem nemáš jasno. Partnerské páry mohou dořešit jisté neshody a konečně si odpočinout.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Ve vztazích visí napětí, které tě může ničit, zkus nepodléhat emocím a připrav si na nečisto scénář, který chceš partnerovi sdělit a navrhnout. Důležitý je tvůj vnitřní klid, proto je tolik důležité zachovat chladnou hlavu a láskyplným projevem vše vysvětlit. Úleva bude vzájemná a důvod k oslavám také, nic neodkládej a jednej, uleví se nejen tobě, ale také partnerovi.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Partner tě jedním slovem miluje, k tomu není co dodat, snad jen to, že by ti rád snesl modré z nebe, kdyby to bylo možné. Láska ve vašem vztahu znamená nejvíc a neexistuje nic, co byste společně nevyřešili. Skvělá komunikace, humor a láska na vás čeká také v tyto dny, což platí i pro nezadanou, která by mohla pocítit, jak velkou moc má láska a potkat dávného přítele.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Ve vztahu jsi jasně vůdčí osobnost a s láskou rozhoduješ a uspokojuješ potřeby partnera. Z toho může vzniknout pocit, že pořád jen dáváš a nedostáváš zpět. Pamatuj, na tobě záleží, jak se rozhodneš, proto je dobré nastolit rovnováhu a být spravedlivá také k sobě a nepřehlížet své potřeby. Partner tě miluje, ale občas by mohl tvé dobroty zneužít, aniž by si to uvědomil.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

S láskou přijímáš vše, co ti život v partnerství přináší. Nic není problém a nic neodmítáš, což je naprosto ideální stav. Partner má v tobě oporu a také skvělou partnerku, neexistuje nic, co by vaši lásku narušilo. Oslavuj a sdílej radost také s ostatními, tvé štěstí se ještě znásobí.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

S partnerem to bude na pohodu, pokud máte děti, tak úspěšně vyřešíte problém, který vás v minulosti trápil. Stejně tak se mohou bezdětné páry těšit na dobrou zprávu ohledně těhotenství. Štěstí se usmívá také na nezadanou, které srdce rozbuší zpráva ohledně lásky od spřízněné duše.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Ve vztahu s naprostou přesností víš, co chceš, s partnerem prožiješ radost, štěstí i vášeň. Vzájemné porozumění a láska vás společně posouvá na vyšší level. Sdílej svou radost s těmi, které miluješ, každý nemá takové štěstí jako vy dva.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pohoda, klid a radost je téma následujících dnů. Klidně se odevzdej životu a nesnaž se tlačit na pilu či urychlit jisté záležitosti jen proto, že chceš, aby byly rychle za tebou. V těchto dnech jdi na pohodu, což ocení také partner, který se může cítit unavený. Dopřejte si společný odpočinek u filmu, který vás pobaví a rozesměje.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Láska je všude, kam se jen podíváš, zasloužíš si ji, proto vůbec nepochybuj a oddávej se nádherným energiím, které kolem tebe jsou. Vše platí také pro nezadanou, která již ztrácela naději a víru. Šťastná láska je již u tebe, hýčkej ji a rozdávej dál, budeš nadšená.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Život nabírá rychlý směr a udává jasný cíl, který se jmenuje Láska. Pokud máš pocit, že se vztah nevyvíjel dost rychle, tak teď budeš chtít trošku zpomalit. Jedna událost stíhá druhou a ty nevíš, kam dřív skočit. To, že budeš nadšená, je jisté, což platí také pro nezadanou, která konečně objeví sílu lásky a vzájemné radosti.

foto-zdroj: shutterstock.com

3.11.2020 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist