Partnerský horoskop na týden od 28. dubna do 4. května 2020

Beran se učí odpouštět, Býk dostane dobrou zprávu a Blíženci zapomenou na hádky. Jak na tom bude tento týden tvůj vztah, si můžeš přečíst právě teď v našich nových partnerských horoskopech.

partnersky-horoskop-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Trápí tě rozchod nebo snad máš bolavé srdíčko a nedokážeš se z minulosti vymanit? Zkus si najít nějakou činnost, kterou jsi zatím neznala a zaměstnat tak mysl novou aktivitou, pak budeš překvapená, jak rychle přijde úleva. Pamatuj, odpuštění je dlouhodobý proces, což neznamená, že se budeš trápit a ničit výčitkami. Všechno zlé je pro něco dobré, což u tebe platí dvojnásob, začni se těšit na lásku novou.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vývoj vztahu se nečekaně změní a urychlí, začni se těšit na novinky od přítele či partnera. Jeho zpráva v tobě vyvolá mnoho radosti a dojetí, to, s čím jsi již nepočítala, se stává realitou. Raduj se a sdílej své štěstí s ostatními, budou nadšení stejně jako ty. Pokud jsi sama, obdržíš zprávu od dávné lásky a kdoví, třeba se oheň opět rozhoří.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Pokud je to jen trošku možné, zapomeň na hádky a komunikuj s partnerem v klidu a láskyplně. V opačném případě raději nic neřeš a počkej, až budete oba v naprostém klidu. Situace, která tě trápí, by se totiž ještě víc vyhrotila. Ujasni si, co chceš změnit a pak to proberte společně. Nezadaná, to platí také pro tebe, bud k sobě upřímná a zamysli se, jestli tvé nároky na muže nejsou příliš kritické a nereálné.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nepodléhej zklamání a věř, že nejsou všichni muži stejní, také na tebe čeká ten pravý, jen je potřeba vytrvat a nelpět na výsledku. Vždy do života přitahujeme takové muže, kteří nás učí sebelásce a sebeúctě, vezmi si z minulosti ponaučení, začni se mít ráda a uvidíš, jak rychle vstoupí do tvého života štěstí a láska.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Toužíš urovnat spory nebo bys potřebovala rozžehnout plamen lásky a získat lásku novou? S chutí do práce, ať uděláš cokoliv, budeš úspěšná, tvé sny, touhy i plány přechází v realitu. Poznávej nové, seznamuj se a buď si jistá, že nová láska přijde velmi rychle, což neznamená, že se rozejdeš s partnerem, ale dokážete společně probudit vášeň i jiskru.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Ve vztazích se momentálně nic zásadního neděje, na chvíli zapomeň na to, že začneš měnit partnera, o tom láska opravdu není. Nedělej zásadní rozhodnutí jen proto, že ti kamarádka popsala neexistující vztah plný smyšlené vášně a dobrodružství. Dopřej si chvíle nečinnosti a dovol věcem, ať se o sebe na chvíli postarají samy.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Komunikace ve vztazích vázne, což nemusí být vůbec špatně. Zkus nechat partnera v klidu a snaž se zatím zaměřit na svou vnitřní harmonii a pohodu. Když se na něho místo slov usměješ, pohladíš ho a dáš mu na chvíli prostor, můžeš se spolehnout na to, že roztaje a začne rozhovor sám. Nezadaná, pokud se ti líbí kamarád, ještě vydrž a neříkej mu, že jsi zamilovaná, zatím není na lásku s tebou připravený.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Staré a nefunkční vztahy dospějí společně k rozhodnutí a v klidu se dohodnou na rozluce nebo rozchodu. To, že se ti uleví, je jisté. Dlouhodobá nespokojenost zbytečně vnášela do tvého života smutek a bolest z nenaplnění. Můžeš se usmát a vykročit vstříc lásce nové, což platí také pro nezadanou. Energie těchto dnů přejí změnám a rozhodnutím, které vychází ze srdce.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Trápení, které způsobil nečekaný zásah do vztahu, v tobě probudil smutek, beznaděj a otázku, proč se to stalo zrovna tobě. Odpověď je jasná, proto abys mohla ochutnat sladké ovoce zamilovanosti, vášně a štěstí. Může se stát, že se po rozchodu vrátíte k sobě a odloučení pomůže k uvědomění si, jak moc se vlastně milujete. Nezadaná, také na tebe čeká láska, neboj se jí otevřít.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Do tvého života přichází svěží a nový vítr, který přináší nové příležitosti i novou lásku. Což může také znamenat, že se obnoví vášně ve vztahu stávajícím. Neboj se změn a pusť se s chutí do nich, partner bude nadšený, protože se s tebou již trošku nudil. Do života může vstoupit také nový život, pokud miminko neplánujete, tak překvapení bude o to větší. Nezadaná, k tobě se blíží princ na bílém koni, buď připravená na lásku.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vnímáš, že vztah není zcela čistý a upřímný, než začneš partnerovi cokoliv vyčítat, zkus se zeptat sebe, co tě tato situace učí. Možná ani ty k sobě nejsi zcela upřímná a nedokážeš v klidu sdělit své pocity, neboj se, to zvládneš, nalaď se na své srdce a promluv s partnerem o nedorozumění, které vnímáš. Nezadaná, pokud se chystáš oslovit platonickou lásku, nespěchej s tím, zatím má problémy sám se sebou a odmítnutí by tě zbytečně rozladilo.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Přichází čas, kdy je potřeba naučit se s láskou říkat NE. Tím, že se neustále podřizuješ, partner myslí, že je všechno v nejlepším pořádku a vůbec netuší, jak se cítíš. Až tě příště bude nutit do aktivit, se kterými nesouzníš, jednoduše se usměj a řekni: Miláčku, tohle dělat nebudu, třeba později, ale zatím se na to necítím. Nezadaná, nenechej se využívat kamarádem jen proto, že očekáváš něco víc.

Foto: Shutterstock.com

28.4.2020 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist