Partnerský horoskop na týden od 27. října do 2. listopadu 2020

Berani, pocítíte lásku. Býci, zachovejte klid. Blíženci, přichází skvělé zprávy. Jaké budou tvé vztahy v tomto týdnu podle tarotu, ti prozradíme právě teď.

partnerske-horoskopy-2-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Partnerské vztahy, které zatím žijí na „psí knížku“, začnou plánovat svatbu, což v tobě probudí nejen mnoho krásných vzpomínek, ale také touhu jisté věci doladit a změnit. Partner tvé nadšení sdílí s tebou a věrně stojí při tvém boku. Nezadaná může také pocítit lásku díky neplánovanému a nečekanému seznámení s velmi zajímavým mužem.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pamatuj, nikdy nic netrvá věčně. Pokud právě nyní prožíváš pocity osamění a opuštěnosti, vše zase odezní. Důležité je nepodlehnout strachu, pořádně se nadechni, usměj do zrcadla a důvěřuj svému srdci. Vůbec nevadí, že nevidíš východisko, stačí zachovat klid a odpověď se dostaví. Příznivá změna je již na dosah.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Skvělé novinky od partnera tě potěší a nadchnou. To, co se v minulosti jevilo jako nedosažitelné, nabírá novou podobu a formu. Úspěch se dostaví také v případě, že hledáš lásku novou. Rozdávej štěstí dál a jeho vibrace se mnohonásobně znásobí, máš důvod k radosti.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Partnerské vztahy pocítí lásku, štěstí i radost. Partner je šťastný, že je s tebou a jsi nedílnou součástí jeho života. Skvělá komunikace, hravost, vášeň i jiskra vztah krásně okoření a zpestří. Pokud máš pocit, že je potřeba jisté věci dořešit, pusť se do toho, vše proběhne v klidu a harmonii.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Cítíš se ve vztahu bezradná nebo na tebe snad doléhá stísněná nálada? Nedovol negativním emocím, aby tě ovládaly, partner vůbec netuší, že se s tebou něco děje. Udělej si malou radost a nezapomeň také na něho, uvidíš, že se vše během několika dní změní. Láska, štěstí, pohoda – to vše máš na dosah.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Možná se v tuto chvíli s partnerem nedokážete domluvit ani na tom, co si dáte k obědu. Zachovej klid, přestaň se držet nepodstatného a neboj se vykročit zcela jiným směrem. Nic zásadního se neděje, když povolíš otěže, přijde sám s návrhem, který ti vyrazí dech a vykouzlí úsměv.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Vztahy jsou naplněné radostí a láskou, dařit se bude také s blízkými, a pokud tě trápily neshody, vše se srovná a uklidní. Svatba visí ve vzduchu. Pokud jsi měla pocit, že je pro partnera tabu, tak teď tě překvapí, což se týká také vztahů nových, ty také velmi brzy svou lásku zpečetí úředně.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Partnerské vztahy prožívají poklidné období bez hádek či sporů. Užívejte společně chvíle ve dvou a neboj se vztah trošku zpestřit a okořenit, humor, radost a nadšení je základ. Jestli jsi sama, využij příležitost, těšíš se totiž zvýšené pozornosti mužů.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Muž po tvém boku září spokojeností, dokáže tě překvapit a také náležitě ocenit tvou péči. Díky láskyplnému zázemí na vás čekají velmi příjemné dny naplněné radostí, pohodovou a harmonií. Pokud jsi sama, nezoufej a zamysli se, jestli tě neovlivňují staré vzorce chování, ve kterých bylo mnoho strachu a smutku, když vše změníš, přijde odměna.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Neboj se hovořit o tom, co tě trápí a sužuje, není dobré potlačovat pocity, ale v klidu o nich s partnerem promluvit. Společně si ujasníte, co je potřeba doladit a změnit, to, že ti spadne velký balvan ze srdce, je jisté. Učíš se být průbojnější a také včas nastavit hranice, pokud tě partner neustále hrne do nepříjemných situací.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Trpělivost je nádherná vlastnost, ovšem nic se nesmí přehánět, pokud máš pocit, že je partner vůči tobě slepý a hluchý, buď ráznější a přestaň ustupovat. Vždy je potřeba rovnováha a on vůbec netuší, že ti něco vadí. Když si promluvíte, uleví se vám vzájemně a budeš překvapená jeho reakcí.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Jestli jsi čerstvě zamilovaná a máš pochybnosti o vztahu, tak zvaž veškerá pro a proti, pak se teprve rozhodni, jestli chceš s dotyčným zůstat. Rozhodně nedělej ukvapené a rychlé závěry, což platí také pro zadanou, která by se díky disharmonii mohla rozhodnout špatně. Všechno zase přejde, důležitý je vnitřní klid, se kterým se rozhodneš správně.

foto-zdroj: shutterstock.com

27.10.2020 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist