Partnerský horoskop na týden od 19. do 25. května 2020

Berani se odpoutají od minulosti. Býci zdravě komunikují. Blíženci naleznou kompromisy.
Jakou sílu má láska a odpuštění, ti právě teď prozradí naše nové partnerské horoskopy.

partnerske-horoskopy-3-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Jestli máš bolavé srdíčko z rozchodu či zklamání s partnerem, máme pro tebe dobrou zprávu. Láska si k tobě pomalu ale jistě najde cestu. Stačí, když otevřeš své srdce a budeš trpělivá. Propusť bývalou lásku, hořkost i zklamání a začni se těšit na novou životní kapitolu.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Ve vztahu najednou pocítíš samotu i přesto, že máš vedle sebe partnera. Jako byste najednou šli každý vlastní cestou a nesnažili se o společnou komunikaci. Když si promluvíte a vzájemně se vyslechnete, dokážete vše velmi rychle napravit. Nezadaná, nezoufej a vyčkávej, teď není příznivá doba na seznamování.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Všechny vztahy i ty nejčerstvější mají velký předpoklad k dlouhodobému partnerství. Pokud tě trápily problémy s mužem, naleznete společnou řeč a domluvíte se společně na kompromisech. Až teď zjistíš, jak moc ti jeho láska chyběla.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nechej se vést intuicí, jak poznáš, že jsi naladěná na své srdce a duši? Jednoduše, rozhodnutí, které uděláš, přijde samo a ty pocítíš velkou úlevu bez negativních emocí, které jsou záležitostí mysli. Magické spojení s partnerem na úrovni duší v tobě probudí mnoho lásky a pochopení. Štěstí přeje také nezadané.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nebojuj, pokud máš snad pocit, že tím něco získáš, je to velký omyl. Ženy nejsou stvořeny k boji, jen zbytečně ztrácíš pevnou půdu pod nohama. Ať už se v minulosti stalo cokoliv, nechej to za sebou a otevři se lásce, jen tak získáš ztracenou rovnováhu a touhu po lásce nové.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Konečně cítíš, že se odehrává změna, sice jen nepatrná, ale povzbuzující, což je skvělé. Pokud se chystáte s partnerem uzavřít sňatek, můžeš se těšit na nádherné chvíle a povedenou oslavu. Nezadaná, rozhlížej se kolem sebe, láska je již blizounko.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pokud se ti snad v minulosti nedařilo, tak teď přichází šťastné a radostné dny. Štěstí se tě hned tak nepustí, dařit se ti bude v práci, v osobním životě, v oblasti lásky a také ve finančních záležitostech. Poděl se o svou radost s ostatními, budou nadšení.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Všechno, co jsi do vztahu vložila, nyní dostáváš zpět, ať již v dobrém či pomyslně méně dobrém. Je potřeba dořešit dávné spory, podat ruku k usmíření a odpustit nejen sobě, ale také bývalým partnerům, tím uzavřeš jednou provždy karmickou minulost vztahů a lásky. Pocítíš velkou úlevu a rovnováha, která nastane, je velmi uzdravující.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Čeká na tebe neočekávané štěstí v lásce a na nezadanou dokonce osudový muž. Pocítíš mocnou sílu lásky, až budeš mít touhu podělit se o toto štěstí s ostatními. Rozhodně sdílej radost s rodinou, přáteli a všemi, kteří jsou pro tebe důležití. Přichází dny, které velmi příznivě ovlivní tvůj osud.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Máš pocit křivdy a nedokážeš si v klidu promluvit s partnerem? Zkus napřed přijmout veškeré emoce, projdi se v parku a sleduj, jak vše kvete a sílí. Zelená barva tě uklidní a pak si můžeš s partnerem promluvit o tom, co tě trápí. Budeš překvapená jeho reakcí a vstřícností. Co je důležité? Zachovat klid a místo výčitek sdělit své pocity.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Máš před sebou velmi šťastné a harmonické dny, nikdo ti je nemůže pokazit ani vzít. Láska je naplněná štěstím, radostí a nechybí ani pomyslná jiskra vášně. Nezadaná, teď máš příležitost potkat osudovou lásku, usmívej se a vyraz do přírody, můžeš tam potkat pana Božského.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Zbytečně se blokuješ nejistotou a strachem. Mnohem lepší je otevřeně si s partnerem promluvit. Zkus se také víc prosazovat a nenechávej veškerou aktivitu na něm, vůbec netuší, že se ti někam nechce, nemusíš se podřizovat každému nápadu, který má. Nezadaná, je důležité být aktivní a nebát se vyzkoušet vše nové, pak máš šanci potkat pravou lásku.

foto-zdroj: shutterstock.com

19.5.2020 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist