Partnerský horoskop na týden od 18. do 24. srpna 2020

Berani, neřešte minulost. Býci, přichází vášeň. Blíženci, nová láska je tady. Co tě čeká v následujícím týdnu ve vztazích? To ti právě teď prozradí naše partnerské horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Pohyb, rychlost, intenzita a vášeň jsou tady jen pro tebe. Žádné překážky neočekávej a oddávej se tichému rytmu každého dne. To, že budou vztahy naplněné vášní, radostí a láskou, je jisté. Jak toho docílit? Neřeš minulost a užívej přítomný okamžik, síla, kterou pocítíš ve svém srdci, na delší čas ovlivní veškeré vztahy.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vztahy, které delší dobu „stály“, se najednou rozběhnou tím správným směrem, dynamika, nadšení, vášeň a souhra je přesně to, po čem jsi delší dobu toužila a nedostávala. Díky tomu, že jsi nechala vše volně plynout, dostáváš mnohem víc, než jsi očekávala, užívej každý den a poděl se o radost s ostatními.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Vztahům, které jsou delší dobu bez lásky a zůstávaly jen ze zvyku a pohodlnosti, dojde trpělivost a v klidu si vše vyjasní, rozchod opravdu visí ve vzduchu a to, že se oběma uleví, je jisté. Minulost je pryč a teď s radostí přivítej svěží přítomnost, která do tvého života vnáší radost, pohodu, a dokonce novou lásku.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nastává období usmíření, dost bylo nejasností, hádek a výčitek, konečně ti dochází, jak zbytečné a úmorné tyto chvíle byly. Jestli tě trápí neshody a spory, přichází nejvyšší čas složit zbraně a udobřit se. To, že partner tvou vstřícnost ocení, je jisté. Nic není důležitějšího než láska, harmonie a pohoda, tak nepromarni tuto příležitost a zapomeň na minulost.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Vtip, humor, láska to jsou klíčová slova nových dnů. Usmívej se, raduj, protože energie těchto dnů se zalíbí nejen tobě, ale také všem ve tvé blízkosti. S partnerem můžeš očekávat pohodu, klid a harmonii. Jestli je váš vztah na bodu mrazu, zkus na všechno zapomenout, buď vtipná a nabídni ruku k usmíření.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pocit, že jsi sama a citově vyprahlá, v tobě probudí mnoho otázek bez ohledu na to, jestli jsi zadaná nebo lásku teprve hledáš. Někdy přijde slabší období a není potřeba dávat těmto energiím sílu, zkus si osvěžit paměť, vzpomeň na chvíle, kdy jsi byla šťastná, tím se vrátíš zpět ke svému srdci a dostaneš vše, po čem toužíš. Důležité je nepodlehnout emocím a být nad věcí, nic zásadního se totiž neděje.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

S partnerem to půjde v nádherných energiích lásky, ať už se dělo ve tvém životě cokoliv, nyní je všechno jinak a minulost je dávno promlčená. Skvělá je také komunikace, a to platí i pro nezadanou, která díky vtipu a mrštnému jazýčku dokáže přitáhnout pozornost mužů. Byla by škoda promarnit skvělou příležitost k seznámení či urovnání sporů.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Do cesty ti přichází nový partner, z počátku budeš překvapená, jak mladě vypadá, což vůbec není na překážku, jakmile zjistíš, že máte společné zájmy, vaše duše si rozpomenou na dávné příběhy. Jestli jsi zadaná, dávej pozor, ať nepodlehneš jeho šarmu a kouzlu, přineslo by ti to jen trápení a smutek. Nezadaná může užívat lásku plnými doušky.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Ve vztazích žádné zásadní změny nejsou, pohoda, klid a také trošku nuda, která však vůbec není na škodu. Naopak využij pomalejší energie k odpočinku, rozmazlování i sdílení radostných a společných chvil ve dvou. Nezadaná, pokud potkáš staršího muže, mohl by tvůj život na nějakou dobu velmi příznivě obohatit a kdoví, třeba se z toho časem vyklube velká láska.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Na obzoru je vidět nový vztah, romantická láska, po které jsi tak dlouho toužila. Když přijde, na chvíli budeš v rozpacích, protože neuvěříš, že se tvůj sen stává skutečností. Usměj se, nadechni a užívej lásku co to jde, budeš nadšená, což platí také pro zadanou, na kterou čekají skvělé energie lásky, pohody i vášně.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Hluboká láska, respekt i vzájemná úcta ve vztazích provází také novinka ohledně těhotenství. To, co jsi myslela, že nepřijde, najednou dostává podobu a radostné chvíle jsou tady jen pro tebe. Stabilita ve vztahu, láska a pohoda obohatí váš život na maximum.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Neshody, které mohly v partnerství být, je potřeba dořešit, vzájemná komunikace bez strachu a výčitek dokáže zázraky. Co bylo, je pryč a nyní je všechno jinak. Partner odsouhlasí tvé požadavky a vzájemně se domluvíte na řešení. To, že budeš nadšená a šťastná, je jisté.

foto-zdroj: shutterstock.com

18.8.2020 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist