Partnerský horoskop na týden od 17. do 23. listopadu 2020

Berani, pocítíte lásku. Býci, pozor na žárlivost. Blíženci, všechno je v pořádku. Jak se bude vyvíjet láska v novém týdnu tobě, prozradí naše nové partnerské horoskopy podle tarotu.

partnerske-horoskopy-2-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Vztahy prochází příjemným obdobím, vše špatné je pryč, přichází láska s kapkou vášně a radosti. Pokud máš pocit, že věci nejdou tak, jak si přeješ, ustup na chvíli stranou a vzpomeň si, když jsi byla zamilovaná. Ukaž svůj smysl pro humor a zapomeň na to, co bylo, teď je nový den a s ním přichází láska, harmonie a souznění.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Jestli právě nyní z nějakého důvodu žárlíš na partnera, bylo by vhodné zamyslet se nad příčinou. Žárlivost vyplývá z nedostatečného sebevědomí a lásky k sobě. Uvolni se, nikdo nám totiž nepatří, když se znovu nadechneš, uvědomíš si, jak bláhové tvé chování bylo. Partner ti vyjde vstříc a stísněnou atmosféru uvolní humorem. Uvědomíš si, jak skvělého parťáka máš, nic ti nestojí v cestě prožít radostné dny plné lásky a štěstí.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Postav se nohama pevně na zem a nesnaž se řešit neřešitelné, někdy nám okolí nebo mysl našeptává, že je něco v nepořádku. Nepodléhej těmto vjemům a důvěřuj svým pocitům, tvá intuice ti říká, že je vše v nejlepším pořádku a nemusíš se ničeho bát. Jakmile si uvědomíš, že jsi zodpovědná za svůj život pouze ty, uleví se také partnerovi, který vůbec netušil, co se s tebou děje.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Skvělé dny jsou tady pro zadané páry i nezadané. Stačí se nadechnout a s úsměvem vykročit vstříc novým začátkům. To, že se ti tyto dny budou líbit, je jisté. Zvýšená pozornost opačného pohlaví ti dodá sebevědomí a také chuť do života. Využij skvělou příležitost k navazování nových přátelství či lásky.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud tě trápí smutek a vztah, kterému jsi dávala tolik naděje i lásky, se rozpadl, věř, že všechno se obrátí v dobré. Dovol emocím, aby proběhly a nechej si čas na vyléčení, ber to jako životní zkušenost, ze které si odnášíš to nejlepší do vztahu nového. Jakmile se uklidníš, přijde láska, což platí také pro nezadanou.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Ve vztazích se na chvíli zastaví čas, což může být chvílemi nepříjemné, protože nejste schopní se na ničem společně dohodnout. Zkus jednou ustoupit a přikývni partnerovi na jeho návrh, to, co se stane, tě velmi mile překvapí a zároveň zaskočí, protože si uvědomíš, jak všechny neshody byly nedůležité a malicherné.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pokud hledáš novou lásku a máš pocit, že se ti úspěšně vyhýbá, zamysli se, jestli nemáš ve své blízkosti staršího muže ve skvělé kondici. Díky jeho profesnímu postavení můžeš mít pocit, že pro něho nejsi dost dobrá, opak je však pravdou. Touží po setkání s tebou, tak nepromarni příležitost. Ostatní páry proplují pohodovými dny od pondělí až do neděle.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Osamělá může konečně potkat partnera, se kterým bude šťastná. Skvělé chvíle prožijí také partnerské páry, které pocítí štěstí a radost se vzájemného žití. Harmonické a radostné dny jsou tady pro všechny, stačí se neotáčet do minulosti a jít hrdě životem se svou láskou.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Partnerské páry prožijí dny naplněné radostí, citem a láskou. Štěstí se tě hned tak nepustí, proto využij příznivé chvíle k narovnání toho, co v minulosti nešlo. Partner ti velmi rád pomůže a bude šťastný, že jsi ho požádala o radu a pomoc. Muži milují, když je ženy požádají o pomoc, cítí se pak důležití a potřební.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Společný vztah máš nyní ve svých rukou, ať se rozhodneš pro jakoukoliv změnu, partner tvé plány podpoří. Ruku v ruce půjdete společným životem bez přetvářky a falše. Společné štěstí vás hned tak neopustí, což platí také pro nezadanou.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pocit, že je vše zbytečné a tvá usilovná snaha není k ničemu, tě může na malou chvíli vyvést z rovnováhy. Když zapomeneš na strach a přílišnou urputnost, aby vše běželo podle tebe, uleví se nejen tobě, ale také partnerovi, který si momentálně vůbec neví rady a nechápe, co vlastně pořád řešíš. Odlehči vše humorem a smíchem, společně se zasmějte a jděte dál, ono se opravdu nic zásadního neděje.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Jestli jsi zůstala sama a nedokážeš se odpoutat od bývalého partnera, tak věř, že ti tyto pocity nic dobrého nepřinesou. Aby mohla přijít láska nová, je potřeba otevřít své srdce a nebát se zklamání. Všichni muži nejsou stejní, teď máš šanci poznat zcela nový rozměr lásky. Zadané páry prožijí krásné a pohodové dny.

foto-zdroj: shutterstock.com

18.11.2020 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist