Partnerský horoskop na týden od 14. do 20. července 2020

Berani, netlačte na pilu. Býci, vydržet, láska přijde. Blíženci, nespěchejte. Co čeká následující dny na tebe, ti právě nyní prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

partnerske-horoskopy-5-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Zkus být k partnerovi trpělivější a nesnaž se za každou cenu tlačit na pilu a prosazovat si svou pravdu. Jakmile se uvolníš a přestaneš tolik lpět na výsledku, uvidíš, že se jeho postoj k tobě změní. Což platí také obráceně, pokud tě partner tlačí tam, kde ještě nejsi připravená být, s úsměvem ho zastav a řekni: nechej mi prosím více času, teď nejsem ještě připravená na takovou změnu. To, že se oběma uleví, je jisté.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Trápí tě nedostatek lásky a citů od partnera? Krátkodobá budoucnost sice nevypadá růžově, ale nezapomínej, nic netrvá věčně, někdy jsou slabší dny, které nám jen připomínají, jak si máme víc vážit lásky, pohody a klidu. Když se uklidníš, přijde řešení a překvapí tě, jak do sebe vše zapadne téměř samo. Vydrž a buď nad věcí!

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Zažila jsi krutou zkušenost a teď se bojíš navázat vztah nový nebo vyřešit s partnerem problémy, které se nakupily? Napřed zapracuj na svém vnitřním klidu a harmonii, pak se najde také odpovídající řešení a uvidíš, že se všechno změní jako mávnutím kouzelného proutku. Na nový vztah ještě nespěchej, tvé srdce potřebuje čas na vyléčení.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Trápíš se, cítíš beznaděj a nevíš jak dál? Zkus si s partnerem na rovinu promluvit. Než to však uděláš, je potřeba, abys projela v klidu všechny své myšlenky a ty, které na něho chtějí útočit ve formě výčitek či obviňování, rychle vypusť z hlavy a vyměň je za jiné. Partner tě pochopí, ale pamatuj, že tvá slova musí vycházet ze srdce, což znamená neútočit, jen komunikovat a hledat společně řešení.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Máš pocit, že se musíš ve vztahu jen podřizovat a partner si jede na pohodu bez stresu a výčitek? Je na čase udělat drobnou změnu, pokud váš vztah narušuje někdo z venku a neustále vám do vztahu mluví, promluv s partnerem a vyjasněte si situaci. Nikdo nemá právo mluvit ostatním do života, jen muži občas nevidí, co nás trápí a myslí si, že je vše v nejlepším pořádku. Komunikace, láska a respekt vše jistí, neboj se toho.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Máš pocit, že vztah i láska stojí a vůbec se nehýbají? Teď přichází rychlost a šťastný vývoj ve vztazích. Pokud máš před sebou dovolenou, stěhování či jinou dost zásadní událost, začni se těšit na snadný a rychlý průběh, cestování půjde hladce a ostatní také, štěstí stojí věrně při tobě, nenechej ho proklouznout mezi prsty a jednej.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Vztahy pocítí lásku, radost a také vášeň. Pokud máš snad pocit, že se tě to netýká, zamysli se, kdy jsi naposledy partnera překvapila, udělala radost nejen jemu, ale také sobě. Nečekej, až to udělá on a začni se těšit na báječné dny v radosti a lásce. Překvapit tě může nečekaná zpráva či radostná událost.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Máš před sebou období plné lásky, citů i vášně. Pokud máte s partnerem dlouhodobou krizi, přichází šance, jak vše vyřešit, uhladit a zharmonizovat. Jestli čekáš, že se vše stane samo, nedočkáš se, je potřeba být aktivní a vědomě se rozhodnout svůj život změnit. Výsledek bude skvělý a odměna sladká, štěstí se tě již nepustí.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vztahy, ať již byly jakékoliv, mohou očekávat příjemné zlepšení, stačí, když nabídneš partnerovi ruku k usmíření a zapomeneš na minulost. Odpoutání se od toho, co bylo, je velmi důležité. Partner tvou nabídku ocení a ty si uvědomíš, jak tvé požadavky byly malicherné. Žij život s lehkostí a těš se na lásku i radostné chvíle, budeš nadšená.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Velká láska se stává realitou, problémy odchází a přichází smíření, láska a radost. Ať se dělo ve vztahu cokoliv, tak teď konečně přichází usmíření a nová životní etapa. Co je potřeba udělat? Otevřít se změnám a nabídnout ruku k usmíření. Co je dobré nedělat? Vyčítat, tlačit na pilu a mít za každou cenu pravdu, věřím, že tebe se to však netýká a toužíš po lásce i míru.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vztahům chybí aktivita, oheň i vášeň. Zkuste společně najít rovnováhu a společně dořešte to, co jste úspěšně zametli pod koberec s pocitem, že to zůstane skryté. Naopak problémy kvůli neřešení zbytečně narůstají a způsobují tlak na obě strany, nic neodkládej a vyřeš, co je potřeba, uleví se oběma.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Naplň svůj domov láskou a získáš vše, oč jsi v minulosti usilovala. Právě teď nastává čas, kdy je zapotřebí překonat zábrany, obavy či strach a vykročit vstříc novému životu. To, že se ti bude líbit, je jisté a partner bude nadšený ještě víc. Napětí a nerovnováhu velmi těžce snášel, i když nedal nic najevo. Nepokaz si to a konej, budeš nadšená!

foto-zdroj: shutterstock.com

14.7.2020 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist