Partnerský horoskop na týden od 13. do 19. října 2020

Berani, přichází láska. Býci, pečujte o vztahy. Blíženci, podejte ruku k usmíření. Jaký bude nový týden v oblasti lásky a vztahů, ti právě teď prozradí naše partnerské horoskopy podle tarotu.

partnerske-horoskopy-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Nezadanou nečekaně překvapí setkání s bývalou láskou. Nový romantický vztah se již rýsuje, neseď v koutku a vyraz mezi lidi, otevři své srdíčko lásce, pak se můžeš těšit na společnou budoucnost. Na zadané se směje štěstí, láska a také kousek romantiky s vášní.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Partner tě nečekaně překvapí, můžeš se těšit na pohodové dny ve dvou a věř, že láska chybět rozhodně nebude. Také na nezadanou by se mohlo usmát štěstí v podobě pozvání na rande. Neodmítej a zkus s úsměvem vyrazit za přicházející láskou.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Ve vztahu pocítíš lásku, porozumění a také vášeň. Jako by vás společná touha hnala vpřed a rozhodnete se naplánovat změnu, na kterou tak dlouho čekáš. Můžeš se usmát, protože partner ti splní každé tvé přání, které je reálné.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Partner v tobě probudí mnoho radostných vzpomínek a také krásných chvil. S úsměvem zavzpomínáte na začátky a smích vás bude provázet každičký okamžik. Pro partnera jsi opravdový poklad a dokáže tě také náležitě ocenit, nezapomínej mu jeho lásku také opětovat.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Vztahy, které procházely krizí, mají příležitost začít hezky od nuly, to, že se vše povede a štěstí vás hned tak neopustí, je jisté. Stejnou příležitost mají také nezadané, protože se objeví nabídka na nový vztah, vyjdi lásce vstříc a otevři své srdce novému, budeš nadšená.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Rozčiluje tě chování partnera? Nadechni se a buď k němu i sobě trpělivá, pak se můžeš spolehnout na to, že pocítíš příval lásky a štěstí. Nakonec pochopíš, že tlačit někoho tam, kam nechce, bylo opravdu zcela zbytečné. To, že na tebe čekají skvělé a radostné dny, je jisté. Nezapomínej, trpělivost je tvé klíčové slovo.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pokud patříš mezi žárlivější partnerky, je zapotřebí udělat tlustou čáru za minulostí a začít důvěřovat sobě i partnerovi. Ani nevíš, jak tato vlastnost partnera dusí a svazuje. Jestli je to obráceně, rozhodně si promluvte a uvolněte napětí, nikdo nám totiž nepatří. Láska je stále ve vzduchu, nezapomínej na to!

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Příznivé energie jsou tady pro zadané i nezadané. Rozhodně se vyplatí otevřít srdíčko lásce a s úsměvem vykročit do nového týdne. To, že budeš nadšená, je jisté. Zdárně také vyřešíš malé problémy s dětmi, které ocení tvůj láskyplný přístup.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Nové vztahy začnou plánovat společnou budoucnost, vše půjde rychle a s lehkostí. Spory, které mohly být v partnerství, odchází a nyní je tady láska, pohoda a také štěstí. Plánování svatby visí ve vzduchu, začni se těšit a otevři své srdce lásce.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Jsou veškeré předpoklady k dlouhodobému partnerství, ať se již ve tvém životě dělo cokoliv, nyní přichází období míru, radosti i lásky, což se týká také nezadané. Nedovol strachu, aby tě ovládl a než se rozhodneš pro jakékoliv řešení, je dobré zvážit veškeré pro a proti, partner tě totiž opravdu miluje.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Jsi volná a můžeš svobodně dýchat, ať už byl tvůj život jakkoliv náročný, co se oblasti lásky a vztahů týká, nyní je všechno jinak. Partner si tě začíná opět vážit a minulost máte jednou provždy za sebou. Nevracej se zpět a vykroč vstříc novým začátkům, to, že budeš nadšená, je jisté.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pokud jsi po rozchodu a máš pocit, že tvůj život skončil, opak je pravdou. Co se stalo, změnit nemůžeš, udělej tlustou čáru za minulostí a začni léčit své zraněné srdíčko. Můžeš se spolehnout na to, že láska na sebe nenechá dlouho čekat a ty pochopíš, proč bylo nutné odejít, přivítej nový život a usměj se na něj, budeš nadšená.

foto-zdroj: shutterstock.com

13.10.2020 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist