Partnerský horoskop: Jak se k sobě hodí Beran a…

Berani jsou výbušná znamení a jejich spjatost s pudy a těžkou přízemní hmotou, může dělat někdy problém vzdušnějším astrologickým typům. Tak ke komu se tihle vášnivci nejvíc hodí? Někde se bude rozkoší třást země, jinde se bude utíkat s nohama na ramenou…

Beran
Tady je to opravdu o obrovské sexuální vášni v posteli. Tam ani jeden neví, kdo dřív a kdo víc. Prostě oba nejvíc! Tím to ale končí. V reálném obyčejném životě už je to občas na nože, tady se už střetávají dvě tvrdé hlavy. Hádky, porypování a nesoulad mohou být tím, co vztah dříve či později bez servítků ukončí. Vzpomínky na sex však zůstanou nezapomenutelné.

Býk
Další rohatá kombinace. Ale protože Býčice je něžnější, muž Beran v ní zažehne správnou touhu po dokonalém samci. Muž Býk má v sobě taky kus ženy a nezkrotná Beranka mu pod rukama zkrotne v mazlivou ovečku – ehm, ale jen někdy. Navíc tady Býk dost často váhá, jestli do Beranky jít, je pro něj silně neznámou veličinou, v níž správně cítí obrovskou sílu.

Blíženci
Čímpak to, že muž Beran má děsivou chuť tuhle diblici odpanit? Jde po ní nevybíravě a čistě animálně. Prostě ho láká a s tím nic nenadělá. Když je i ona svolná, může to být celkem fajnový pár, ve kterém je paradoxně i místo pro třetího. Sexuální experimenty nejsou neznámou… Jemnější typy Blíženců si však s Berany moc neporozumí, jsou na ně moc „těžcí.“

Rak
Račí muž Beranku doslova okouzlí na duši. Sex je tu upozaděn, ale i na něj dojde řada a bude to něco, co bude naprosto nezapomenutelné. Račici zase naopak imponuje Beranova mužnost, pod kterou se může schovat. Je pro ni rytířem v lesklé zbroji, a jsou-li jim hvězdy nakloněny, velmi ráda se mu poddá. Je to z obou stran velmi hezké spojení.

Lev
Dva samorosti. Kupodivu tady je soulad naprosto dokonalý, oba mají smysl pro stejnou vášnivost, kterou rozproudí tak, že se budou i pouště zelenat. Tady snad i nějak chybí ta prvotní fáze oťukávání, pokud Beran dostane nějakou ženu do postele hned první večer, pak je to Lvice. A naopak to platí taky.  A je to tak dobře, protože tohle spojení je jedno z nejlepších a nejtrvalejších. Oba v tomto vztahu najdou to, co v jiných nenacházeli.

Panna
No ale běda Panenkám, které dostane Beran do spárů! Ona mu snadno podlehne, protože podvědomě cítí potřebu opory, kterou Beran vyzařuje. Jenže je to jen pozlátko, polétavý a věčně nadržený Beran se nakonec ukazuje jako nevhodný partner, jež může Pannu v posteli děsit. Naopak je to lepší spojení. Panna muž a Beranka žena se lépe shodnou a pokud je ona citlivá, i Panna muž se rozparádí do nevídaných rozměrů.

[[related]]

Váhy
Užívají si sex, který oba naplňuje. Výstředností tak akorát, jejich směřování životem je taky podobné, takže proč ne? Navíc toto je i skvělé pracovní spojení, jsou-li navíc i partneři, mohou spolu dosáhnout docela slušných materiálních poměrů. Rozhodně ti dva ve dvojici působí velmi charismaticky.

Štír
Oba jsou extrémně vášniví a prudcí, přitom však oba na druhém extrémním konci. Neskutečně přitažlivá kombinace, jejich sexuální dynamika je zdrcující a drtí často i je oba. Trošku lépe se jeví, je-li ženou Štírka a mužem Beran, je to klidnější spojení. Opačné, tedy žena Berana a muž Štír je poznamenáno obrovskou vášnivostí, která se zdá někdy být pojítkem mezi nimi, i když se k sobě zas až tak nemusí po jiných stránkách hodit.

Střelec
Mimořádně kvalitní sex, mimořádně úspěšné spojení. Oba mají mnoho společného a jejich profesní i osobní život je podobný jako u Vah. Posilují si své osobní charisma. Střelkyně umí Berana úplně udolat svými milostnými signály a choutkami. Jestli nějaké znamení umí udělat z Berana poslušného Beránka, pak je to právě dáma se šípem a lukem.

Kozoroh
Hm… tak tady paní Kozorohová snad úplně poprvé kapituluje. Beran je pro ni doslova magnetem, před kterým se skloní. Jinak ale vztah nemá dlouhého trvání. V obou variantách je to vztah plný komplikací, válek, hádek a dramatických situací. Museli by oba mít ocelové nervy. Dostanou-li se však do postele, většinou na to nikdy nezapomenou, a pokud by Beran mohl někde realizovat své sadomaso praktiky, pak právě s Kozorožkou.

Vodnář
Ani tohle není ideální spojení. Oba jsou jako nebe a dudy. Neshodnou se, chybí jim cokoliv, co by je pojilo. Buď uvíznou na extrémně přemýšlivém vztahu, nebo se časem rozejdou. Sex je možná báječný a nevázaný, ale není to trvalé spojení, i když Vodnářka má sexuální potřebu velkou. Lépe dopadají vztahy, kde je žena Vodnářka a muž Beran, žena má sílu vztah udržet. Je-li to naopak, Vodnář většinou rychle prchá a Beranka balí vodnímu muži kufry.

Ryby
Žena Ryba miluje Berany. Má ráda jejich sílu a Beran pod její rukou roztává, podobně jako u Střelkyně. Tady je vše ale poněkud obohaceno o složku „mateřského pečování“, takže Beránek musí být krotký celý život, jinak to začne skřípat, Ryba začne mít pocit, že jí její partner dusí. Beranka s Rybím mužem ráda roztává, ale požaduje citlivější zacházení. Pokud není, muž musí z jejího života odejít.

Jak vidno, není to s nimi lehké, ale taky ne úplně ztracené…

Foto zdroj: profimedia.cz

21.3.2013 12:00| autor: Renata Petříčková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist