Partner si přeje, abych se vyspala s jiným…

Ahoj René, jak si mám vyložit přání partnera, abych se vyspala s jiným chlapem, prý mu tím dokážu, jak ho miluju? Tvrdí, že tak poznám, jestli ho /partnera/ miluju doopravdy… Prý mi nic nebude vyčítat. Ale chce mít jistotu, že i navzdory tomu, že se vyspím s někým jiným, budu chtít pořád jeho. Tak si prý ověří, že ho opravdu miluju. Připadá mi to zvrácené a překombinované… Přítel je psycholog, prý ví, o čem mluví… Co by se opravdu stalo, kdybych se s někým vyspala – byť na přání partnera, jaký má taková situace dopad na vztah? Připadá mi totiž, jako by mě testoval – co udělám a co neudělám. Možná kalkuluje s tím, že bych pak sama vztah ukončila? Takže je to elegantní způsob, jak se mě zbavit…? Spekuluju, co vůbec za takovým přáním stojí, proto prosím o názor někoho neutrálního a zběhlého v psychologii. Díky.

Odpověď

Ahoj,
tak nevím, jestli je tvůj přítel psycholog, ale je to spíše trouba. Napadá mě, že by se asi rád zúčastnil tvých sexy hrátek s někým jiným a bedlivě by tě pozoroval a možná by ho to i vzrušovalo. Je docela možné, že tvůj psycholog je i tak trochu na chlapečky a chtěl by nějakého toho chlapečka vidět, jak si to "rozdává" s jeho přítelkyní. Jak to dopadne, je docela pravděpodobné. Jednoho dne ti to vyčte a rozejdete se.

28.7.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist