Partner potížista…

Ahoj René, prosím o radu, jsem vyčerpaná, nešťasná, otrávená. Je mi 45, mám 23 letou dceru , která žije už tři roky s přítelem,nyní studuje a mám 8 let partnera, který má ve střídavé péči již 18 letého syna. Mám třípokojový byt, na začátku našeho vztahu, jsme uvažovali o sestěhování, ale partner měl představu,že vše pro ně od skříní atd. koupím já, takže jsem od toho upustila. Takže jsme 14 dní spolu a 14 dní je se synem u své matky, nemá vlastní byt. Tohle co se děje bylo asi už od začátku, ale asi jsem to neviděla. Miluju lidi. Občas někam zajdeme, je nepříjemný a neumí se moc tvářit mile, i pře mojí rodinou atd. Když ho o to slušně poprosím, řekne mi ať ho nebuzeruju, takže mlčím a mám nervy co zase bude až přijede třeba brácha atd., dává jim najevo, že jsou u nás nežádoucí a někdy se tváří, že se nudí, neumí naslouchat, když si dá nějaké to pivo, začne mluvit jen o sobě a mě je hrozně, nemám moc známých, ale mám strach, že je ztratím. Se vším je problém, když má přijít dcera s přítelem,obědy směřuju, když většinou není doma, protože než přijdou začne mi dávat kázání jak se bude moje dcera chovat atd. a netváří se dobře, většinou si po chvíli jde lehnout do ložnice. Teď na štědrý den, budu sama s dcerou, protože její přítel i dcera chodí k rodičům, my jsme jezdili k našim, on s matkou a synem, tak jsem navrhla, že je pozvu, nebo můžem k nim, problém, dcera bude mít s sebou štěňátko, takže přesné pokyny jak se bude chovat, jinak ho nechá doma, když jsme byli pryč a oni spali u mě v bytě byl oheň na střeše, jak si to můžou dovolit, že o platí nájem, atd., dává mi 4 tis. se vším všudy. Je to i dceřin byt.byla jsem s ní dlouho sama. Přitom tohle si k matce u nich nedovolí. Jen chci klid, se vším problém, přece, když se mají dva rádi, na všem se dá domluvit, na vánoce budem sami, to mě nevadí, ale mám chlapa a syn chce taky k nám, ale on rozhodl. Neví čím to je, je tam rozdíl ve vzdělání, já jsem vysokoškolačka, přítel učňák s maturitou, ale mě to nevadí,kdyžrn není se mnou je dost často v hospodě s týpkama, kteří tam patřirnrádi a sportujeme, obávám se, že to dlouho nedám , ale říkám si, že asi v mém věku, nějaké iluze mít nemůžu. Chci mít jen aspoň trochu klid, mám odrostlou dceru a navrhovala jsem mu, že můžeme být spolu pořád, ale vymlouvá se na syna, asi mu to takhle vyhovuje, já bych už chtěla konečně normální vztah, kdy se bude umět ke mně chlap aspoň trochu chovat a budeme spolu žít ve společné domácnosti. Na svatbě kamaráda, pořád řeší, vstupuje mi do hovorů a dělá potíže a když se napije je protivnej a dělá naschvály, místo, aby se snažil být milej, aby jsme si to užili, strašně jsem se styděla,řekl, mi že mi blbce dělat nebude, ostatní to vidí, mně je hrozně, u nich doma to fungovalo, že otec řídil a matka poslouchala. Moc děkuji. Ahoj Jana.

Odpověď

Ahoj,
v prvé řadě si musíš položit otázku - stojí ti to za to? Podle toho cos napsala, tak se divím, že s takovým troubou ještě jsi. Jsi žena v nejlepších letech a určitě máš jinou představu o vztahu. S tímto pánem se budeš trápit celý život. Ve tvém případě je jen jedna možnost, kopnout milého pána do zadku a začít nový život. Opravdu jsi ve věku, kdy nebude problém si najít nového chlapa a konečně být ve vztahu, po jakém toužíš. Než být s takovým trotlem, tak to raději zůstaň sama a budeš šťastnější.

22.12.2017 6:00| autor: Jana

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist