panevni-dno_2.jpg

Pánevní dno III: Proč cvičit? Kvůli inkontinenci i lepšímu sexu

Vše o zdraví

Jde o choulostivé téma, o kterém se většina žen stydí mluvit. S mávnutím ruky se tváříme, že se týká jen velmi starých žen, nanejvýš jde o chvilkový problém v těhotenství. Ale není tomu tak. S inkontinencí zápasí i mladé...

Diskuze

12 komentářů

  Petra

  Když si pořídíte pomůcku Diveen, tak přímo v krabičce najdete i jednoduchý aplikátor, díky kterému se pomůcka lehce zavádí. Pokud budete potřebovat jít na záchod, tak můžete i s ní, nemusíte ji vytahovat.

  Daniela

  Jakým způsobem se tam strká? to je něco jako tampon? a když pak budu chtít jít na malou? tak se to řeší jak?

  Petra

  Také jsem si to myslela, a pořád jsem cvičila, problém s nečekaným únikem moči ale přetrvával, proto jsem musela jít k doktorce, která mi napsala na recept takovou pomůcku kterou si strkám dovnitř, a od té doby mám klid.

  Daniela

  Holky opravdu bych mohla cvičením pánevního dna zastavit nečekaný únik moči? když se mi to stávalo jen v malém množství, tak jsem to nějak přehlížela, ale teď se mi to stává častěji a mnohem ve větší míře, nemohu to ovlivnit.

  g
  gustawka

  stále aktuální

  Zuzana

  Díky za pěkný článek, je stále aktuální. Také mám s inkontinencí zkušenost, potýkala jsem se s ní po třetím porodu. Naštěstí mi pomohlo pravidelné cvičení na posílení pánevního dna. Je dobře že, se o tomto onemocnění začíná konečně mluvit a přestává to být tabu. Nedávno jsem se dočetla, že inkontinence nepostihuje pouze ženy po porodu a po přechodu, ale vyjímkou nejsou ani mladí muži, https://www.dentimedshop.cz/cs/pan-martin-od-31-let-resim-svou-inkontinenci.html.

  p
  verdub

  Také posiluji pánevní dno.

  g
  gustawka

  Užitečné informace

  Jarka

  Já ho cvičila, ale jak když mi teklo do bot.. k tomu jsem si koupila Ive, na únik moči a mile mě překvapil. Konečně něco, co mě opravud pomohlo, cítím se lépe a nepřemášlím na plinkama, vložkama!

  l
  ladouch

  Snažím se cvičit a je to opravdu znát, rozhodně doporučuji,

  p
  patricia077

  To cvičení dle Hanky Kynychové jsem cvičila, ale upřímně je to spíš posilování břišních svalů, teď chodím cvičit metodu paní Mojžíšové, měla jsem po porodu problémy, takže se snažím něco dělat..

  g
  glady

  cvičit bychom určitě měli……………..

Zpět na článek

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist