Ozve se nebo je to ztracené?

Ahoj, týden zpět jsem byla na jedné akci. Byl tam i jeden člověk, se kterým se mě snažilo dát dohromady spoustu našich přátel. Samozřejmě byl na místě i alkohol, tudíž následovalo sblížení a nakonec jsme se vytratili. Povídali jsme si o tom, že teď nechceme vztah, ale zároveň jaké by to bylo být dohromady. Následovalo pár polibků a nakonec jsme tam byli jako pár. Nejzvláštnější na tom je, že si víc jak pusu nedovolil a to ho znám jako děvkaře, který si nedá pokoj, dokud holku nedostane do postele. Doprovodil mě domů, chvíli jsme si ještě povídali, nakonec řekl, že to byl super večer a že napíše. Napsal mi asi po pěti minutách potom co jsem došla domů. Ale to je vše. Od té doby se neozval, bude to už týden. Ozve se nebo je to ztracené? Děkuji za odpověď.

Odpověď

Ahoj,
bojím se toho, že je to ztracené. Pokud se dokázal ozvat po pěti minutách, to byl ještě asi unešen z tvých polibků a pak po probuzení do reality si vše přehodnotil, a proto se tak zachoval. Možná i když je to děvkař, tak mu holky skáčou samy do postele a ty jsi to neudělala...a proto jsi i tak dopadla. Nepropadej panice, bude někdo jiný, který po pěti minutách nezapomene tvoje telefoní číslo.

16.7.2014 9:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist