Online výklad karet, závisláci i bláznivé hvězdy aneb Nový týden s Feminou!

Závislákem je vlastně každý z nás, jen ty závislosti se člověk od člověka liší. Já jsem třeba regulérní závislák na čokoládě a nakupování knížek. Má kamarádka je závislá na sladkostech všeho druhu a další zase na cvičení, jiná na cigaretách. Tyhle závislosti tak nějak chápeme, co už chápeme méně, jsou moderní závisláci.

Zkus, jestli jsi závislá

Nová doba si žádá i nové závisláky a daří se jí to díky počítačům velmi dobře. Poměrně velká část populace považuje počítač a připojení k internetu za něco, bez čeho si neumí představit život, ale jsou mezi námi i tací, kteří bez internetu prostě nefungují. Jejich život se odvíjí podle síly signálu. Nepatříš mezi ně taky? Mrkni na článek Alžběty Bublanové, která má pro tebe 7 varovných znaků, podle kterých poznáš, že jsi závislá na internetu. 

Bláznivé hvězdy

Když mluvíme o závislosti, spoustu neřestí mají samozřejmě i celebrity. Kdo ví, jestli je k tomu svádí neustálá přítomnost médií nebo absolutní ztráta soukromí, jisté je, že mezi nimi najdeš vážně zvláštní patrony. Lucka Feiková si tentokrát posvítila na hvězdy, které se vydávají na turné a mají přitom ty nejšílenější požadavky. Kdo potřebuje mít v šatně 100 holubů a kdo ručně vyrobené sněhové koule? Nenech si článek ujít, budeš koukat.

Online výklad karet

Je až k neuvěření, jak ten čas strašně letí, měsíc už je zase pryč a my pro tebe chystáme další online výklad karet se Sárou. Těšit se můžeš už v úterý, tak si nezapomeň připravit otázky a pak už jen počkej, co na tvé starosti řeknou karty. 

Na křídlech motýlů

Takhle hezky pojmenovala svůj článek Pavla Jelínková a o co půjde? Pro všechny ty, kterým motiv motýlů učaroval, tady máme super nápady, jak je využít ve tvém bytě nebo domě. Tihle drobní tvorečkové tvůj byt rozáří a dodají mu nádech originality. A ne, nemusíš se bát, že tě budeme honit po loukách se síťkou, vystačíš si s dekoracemi z papíru nebo dřeva. 

Alkohol jako eleixír mládí

Kdo by si nepřál najít elixír mládí? Však se o to snaží učenci už celé věky, ale to ještě nezkusili vzít na pomoc metlu lidstva – alkohol. Věděla jsi, že si můžeš namíchat sama svůj omlazující koktejl? Ne? Nejvyšší čas to zjistit. A když už budeš vypadat nádherně, pak budeš mít určitě úspěch i u svého partnera. Abys ho dokonale podpořila, měla by sis pořídit i nějaký ten sexy erotický obleček. Ukážeme ti, které právě teď frčí v bohaté galerii. 

O zábavu ani tentokrát nebude nouze, co říkáš? 

Tak hezký nový týden s Feminou!

23.5.2016 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist