Online výklad karet, prima soutěž i zábava aneb Nový týden s Feminou!

Nemůžeš se dočkat dalšího z řady online výkladů karet? Pak se můžeš těšit na tento týden, to se pro tebe znovu otevře naše online poradna a výklad karet po celý den zcela zdarma a ty se tak budeš moci zeptat Sáry na všechno, co tě zajímá a s čím si možná nevíš rady. Karty ti určitě napoví.

A kdy se na výklad můžeš těšit? Už tuto středu si ho nenech ujít. Je pro tebe připraven po celý den. Pokud to náhodou nestihneš, nezoufej, stále můžeš pravidelně využívat i naší astroporadny, kde ti Sára také odpovídá na tvé dotazy. A zapomenout nesmíme ani na poradnu Jak to vidí chlap, kde ti poradí náš René se vším, s čím si nevíš ve vztazích rady. Není špatné mít občas náhled chlapa, co říkáš? V poradně plastické chirurgie můžeš pokládat dotazy panu doktoru Poláčkovi a zeptat se na cokoliv, co tě trápí na tvém vzhledu. 

Na co ještě můžeš těšit?

I tento týden bude plný zajímavých článků. Jen namátkou vybíráme třeba ten Alžběty Bublanové, kde se dozvíš, jak zdravě a chutně nahradit slazení cukrem. Lucka Feiková tě zase přesvědčí, že najít si chlapa mezi boháči nemusí být vždycky výhra. Čeká tě totiž jeden velký protivník, nad kterým nemusíš vždycky vyhrát. Podíváme se na zoubek celebritám, které šláply vedle a také tě naučíme používat alobal v domácnosti na celou spoustu věcí, o kterých jsi doteď určitě neměla ani tušení. 

Porodila jsi? Pak máš asi kromě starostí s kojením také jednu velkou, a to jak se zase dostat zpátky do formy. Ideálně rychle a bezbolestně. Tak nás sleduj, tento týden ti totiž odpovíme i na tohle. Vezmeme tě také na výlet do Paříže, kterou si můžeš užít i za minimum nákladů a nastíníme ti pět nejčastějších mužských lží. No, nudit se rozhodně nebudeš. 

Soutěž jen pro tebe

A nezapomínáme ani na všechny ty, co rády soutěží. Na tento týden jsme si pro tebe připravili soutěž o iFertracker, chytrý monitor plodnosti pro ženy! Takže pokud se snažíš o miminko, určitě si ji nenech ujít. 

Tak krásný nový týden s Feminou!

22.2.2016 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist