Online výklad karet, placený sex i Leonardo DiCaprio aneb Nový týden s Feminou!

Ano, my víme, je to trošku zběsilý titulek, ale je to malá ochutnávka toho, co tě tento týden na stránkách našeho magazínu čeká. Takže na co se můžeš těšit?

Online výklad karet

Jako každý měsíc i tentokrát si pro tebe Sára připravila celý den online výklad karet zcela zdarma. Zeptej se karet na lásku, kariéru, vztahy, na všechno, s čím si nevíš rady a potřebuješ možná malé postrčení. Sára se ti bude věnovat celé úterý, tak si ji nenech ujít. 

Splň si své sny 

Toužila ses stát jako malá krasobruslařkou, baletkou, spisovatelkou nebo slavnou herečkou? Máš pocit, že už ti dávno ujel vlak a tenhle sen už se ti nikdy nesplní? Pak věz, že nikdy není pozdě. Sny si můžeš plnit v každém věku a my tě to tento týden naučíme. Pojď s námi napsat bestseller, zahraj si ve filmu, nauč se malovat jako profík. Ukážeme ti, jak na to. 

Fit a zdravá

Máš pocit, že se změnou času a příchodem jara už to nejsi ty? Jsi po zimě unavená, vyčerpaná a děsíš se toho, že už se nikdy nevrátíš zpět do formy a jarní únava nikdy neskončí? Pak tě určitě potěší článek Alžběty Bublanové, která ti ukáže deset důvodů, proč jsi tak moc unavená a hlavně ti poradí, jak zase dobít baterky. Není to těžké, drahé ani časově náročné a ten konečný efekt stojí rozhodně za to. 

Když se necítíš na mateřství…

Celá rodina tě neustále tlačí do toho, aby ses konečně usadila, našla si pořádného partnera, ale hlavně aby sis konečně pořídila dítě? Ty máš však pocit, že toho chceš ještě tolik stihnout a na dítě vůbec nejsi připravená? Neboj se, nejsi v tom sama. A ani se nemusíš bát, že ti budeme dávat rady, jak se sama sobě vzepřít a miminko si přeci jen pořídit. Máme pro tebe zcela jiné rady. A to jak si období, než dozraješ do role matky, pořádně užít. 

Muži a vztahy

Jasně, že se podíváme na zoubek i mužům. Lucka Feiková ti prozradí 6 věcí, na které se muži bojí zeptat. A víš proč? Protože se bojí, co jim odpovíš. Pokud ti ještě ten tvůj jednu z těhle zásadních otázek nepoložil, pak máš alespoň čas si pořádně připravit odpověď. Špatná odpověď se totiž trestá i ztrátou vztahu. A Lenka Zelnitiusová pro tebe zase vysondovala jaké muže a hlavně proč láká placený sex. Možná budeš překvapená, jak někteří muži přemýšlí. 

Zábava je naše

Podíváme se také na kusana Leonarda DiCapria, který má dost zásadní problém s Indonésií. Prozradíme ti, co ho tak strašně naštvalo, že je s ní ve válce. Připravili jsme pro tebe také další z našich zábavných kvízů, můžeš si přečíst zbrusu nový Lunární kalendář i horoskopy na celý tento týden. Jedno je jisté. Nudit se s námi rozhodně nebudeš. 

Tak krásný nový týden s Feminou!

18.4.2016 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist