Online výklad karet i nová soutěž aneb Nový týden s Feminou!

Nová Femina je tu s námi už celé tři týdny a my jsme rádi, že od vás, milé čtenářky, stále dostáváme velmi hezké maily, ale jsme samozřejmě rádi i za ty, které už tak veselé a radostné nejsou. Všechny vaše podněty a připomínky bereme vážně, řešíme je a radíme si o nich, abychom udělali novou Feminu pro vás všechny co nejpřívětivější. A co tě s námi čeká tento týden?

Online výklad karet

Těšit se můžeš na pravidelný online výklad karet, který si pro tebe připravuje Sára a po celý den odpovídá na tvé dotazy. Zeptat se můžeš na problémy s láskou, kariérou i zdravím. Sára se na tebe těší už v úterý.

Pracháči a sobci

V pondělí se můžeš těšit na článek Lucky Feikové, která si vzala na mušku hollywoodské fešáky. Nejen, že jim příroda nadělila do vínku uhrančivou krásu a charisma, ale také skvělé herecké vlohy a tím pádem i hromady peněz. Kdo si vydělal díky filmům majlant? Prozradíme, že mezi první pětkou je Tom Cruise nebo Tom Hanks.

A můžeš si také otestovat, jestli náhodou nežiješ se sobcem. Máme pro tebe deset jednoduchých a hlavně všeříkajících znaků, podle nichž bezpečně poznáš, jak moc velký je ten tvůj sobec. Otestuj svůj vztah.

Chyby, které děláme při sprchování

Říkáš si, co je to za hloupost, copak se dají při sprchování dělat nějaké chyby, kromě toho, že cákáš vodu ven z vany a pravidelně tak vytápíš protivnou sousedku? Divila by ses, ale dají. Marta Dostoupilová jich našla hned pět a věř nám, že dobrou polovinu určitě špatně děláš.

Detox těla i mysli

Zima byla dlouhá a když už se konečně zdálo, že se jí zbavíme, je zase zpátky. Ale nezoufej, zatím se připrav na jaro spolu s detoxem, který pro tebe připravila Alžběta Bublanová. Nejen tělo je potřeba zbavit nánosů z dlouhé zimy, ale také naše duše a mysl trpí. Jak se naladit na pohodu a být plná energie, to ti prozradíme ve středu.

Nová soutěž a další zábava

Pro všechny ty, co nedočkavě čekají na naše soutěže, máme dobrou zprávu. Tento týden si s námi můžeš zasoutěžit o třítýdenní kúru, která tě zbaví protivné celulitidy. Tak si nenech soutěž ujít. A také se můžeš těšit na odpovědi našich poradců v poradnách, na nový zábavný kvíz, který prověří tvé znalosti a máme pro tebe také připravený rozhovor s Hankou Holišovou. Nudit se s námi rozhodně nebudeš.

Tak krásný nový týden s Feminou!

24.4.2017 6:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist