Online výklad karet i tipy pro krásu aneb Nový týden na Femině!

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. Už chystáš otázky?

Výklad karet jen pro tebe

Nebo ses snad ještě nikdy k výkladu karet zlákat nenechala? Možná děláš chybu. Náhled někoho nezasvěceného na tvůj problém ti může pomoci. Pokud si nevíš rady s láskou, kariérou, nebo třeba se vztahy s kamarádkou, pak si docela určitě nenech ujít náš pravidelný online výklad karet po celý den zcela zdarma s naší Sárou, který startuje v úterý. Ale chystáme pro tebe i další články. Jaké?

Tělové zábaly

Taky se ráda necháváš rozmazlovat a užíváš si občasné wellness víkendy? Jenže kde na ně neustále brát peníze a čas, viď? Nezoufej, rozmazlit se můžeš klidně i doma. Alžběta Bublanová pro tebe má tipy na domácí tělové zábaly ze surovin, které máš běžně v lednici nebo ve spíži. Pohodu si můžeš udělat klidně doma v obýváku a potom se budeš cítit jako znovuzrozená, to nám můžeš věřit.

Jsi single? Možná děláš dobře

Neustále někde čteš, nebo slyšíš při každé rodinné sešlosti, že by ses měla konečně usadit, najít si partnera a založit rodinu? O tom, jak nahlas tikají tvé biologické hodiny, jsi slyšela snad tisíckrát a pomalu ale jistě začínáš o svém statusu svobodné holky pochybovat? Neunáhluj se. Máme pro tebe super důvody, kvůli kterým se vyplatí být svobodná. A ještě ti tvé zadané kámošky budou závidět.

Podivné terapie

Ani bychom se nedivili, kdyby tě věčné dotazy rodiny donutily vyhledat odbornou pomoc, leckdy je to opravdu k zbláznění. Ale než se rozhodneš pro nějakou terapii, nenech si ujít náš článek o těch nejpodivnějších terapiích. Věděla jsi, že se dá léčit tmou, maňásky, přírodou nebo dokonce nahotou? Budeš vážně překvapená, co všechno lidé nevymyslí. Na článek se můžeš těšit už v úterý.

Diety, které tě mohou ohrozit na životě

A když už jsme u těch podivností, nenech si ujít ve středu článek o těch nejhorších dietách vůbec. Máme pro tebe nejen diety a zásady, které při nich musíš dodržovat, ale také výčet všeho, co ti při jejich dodržování hrozí, můžeš nám věřit, že toho není zrovna málo. My jsme po přečtení usoudili, že raději budeme mít nějaké to kilo navíc. A chystáme pro tebe také výlet do historie punčoch, poradíme ti, kam vyrazit na výlet i super aprílové vtípky, kterými můžeš napálit své kamarády nebo rodinu a mrkneme také na hvězdy, které se navzájem nemohou vystát.

Tak krásný nový týden s Feminou!

27.3.2017 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist