Online klinika pro atopiky – projekt, který vás bude zajímat

Rádi bychom vám představili velmi zajímavý a odborně propracovaný projekt pro všechny, koho trápí atopický ekzém. Pokud vás postihl ekzém, na těchto stránkách najdete odpověď na vše, co vás trápí.

Seznamte se tedy s Online klinikou pro atopiky, staňte se jednoduchou registrací jejím členem, zapojte se do klubu lidí se stejným problém, jako máte vy. Využijte vše, co vám členství přinese – zhlédněte odborná a velmi srozumitelná videa, zapojte se do diskuze, zeptejte se odborníka.  Vše najdete na www.atopickyekzem.org

Účinná Trojice – řešení pro atopiky.
Pro děti i dospělé s atopickým ekzémem je tu opravdu něco nového. Navíc je tato metoda bezpečná. Nezahrnuje ve svém jádru kortikoidy ani nic podobného.

Účinná Trojice se skládá ze tří částí:

Promazávání

Režim, neboli dodržování pravidel

Topický imunomodulátor (mast)

O promazávání a režimu jste možná už slyšeli. Byly tu již dříve, nicméně stále se vyvíjejí a s dnešními znalostmi, metodami a produkty mají mnohem vyšší účinnost než dříve. Novějším tématem jsou však imunomodulátory.

O Účinné Trojici je projekt Online Kliniky pro Atopiky www.atopickyekzem.org/optin. Tento systém vám pomůže zbavit se příznaků atopického ekzému po celý rok. I tak se ale může stát, že dojde ke krátkodobému zhoršení. Často to bývá proto, že když je nám dlouho dobře, přestaneme být v režimu důslední. V tom případě je přeci jen nutné využít záchrannou brzdu a na krátkou dobu kortikoidy použít. V kurzu na www.atopickyekzem.org/optin se však o nich dozvíte hodně, abyste se jich nemuseli v těchto případech bát.

Chceme Vám zpřístupnit celou tuto trojici tak, abyste ji mohli aplikovat a těšit se ze zdravějšího života, který atopický ekzém jinak neumožňuje.

Přednášejí špičkoví odborníci

Odbornou část kliniky a tedy i vstupního kurzu mají na starosti lékaři – dermatologové, kteří patří mezi špičky v léčbě atopického ekzému u nás i v mezinárodním měřítku. Můžete je vidět v přednáškových videích. Jsou to:

Prof. MUDr. Petr Arenberger, DrSc., MBA
Předseda ČESKÉ DERMATOVENEROLOGICKÉ SPOLEČNOSTI, Dermatovenerologická klinika 3. LF UK a FNKV Praha

MUDr. Nina Benáková
Dermatologická ordinace, Medicínské centrum Praha, Dermatovenerologická klinika 1.LF UK Praha

MUDr. Štěpánka Čapková
Dětská dermatologická ambulance, Dětská poliklinika, FN Motol, Praha

MUDr. Radek Litvik
Kožní oddělení FN, Ostrava

Tak pojďme na to
Teď vás čeká vstřebat hodně informací. Připravili jsme pro vás na tomto webu kurz, ve kterém vám pomocí videí, tvořících celkem čtyři lekce, vysvětlíme vše, co potřebujete vědět. Doufáme, že vás neotráví troška teorie na začátku. Je důležitá, abyste věděli, proč a jak léčba funguje. Věřte, že především dobré znalosti vám dají možnost nad atopickým ekzémem vyhrát.

Až kurzem projdete, porozhlédněte se po tomto webu. Najdete tu sekce, do kterých neustále doplňujeme nová doporučení, fotografie, režimová doporučení a spoustu dalších zajímavých věcí.

Pokud vás obsah našich edukativních stránek zaujal, budeme rádi, když se zaregistrujete – získáte tím přístup do všech odborných videí.

Budeme rádi, když se zapojíte do debat, napíšete nám email o svém problému. To je pro nás velmi důležité. Vaše otázky nám totiž dávají šanci aby OKA mohla co nejvíc pomáhat.
Nemůžeme bohužel řešit individuální případy. To je možné pouze při osobních návštěvách a ty v rámci OKA nenabízíme. Pokud nám ale napíšete, slibujeme, že si váš komentář pod článkem přečteme a na jeho základě připravíme další videa nebo texty.

Pište také o vašich úspěších s Účinnou Trojicí. Pokud nám je dovolíte na webu zveřejnit, rádi to uděláme. Víme, že život s rozvinutým atopickým ekzémem není často snadný a každé povzbuzení, každá naděje je důležitá. Vaše úspěchy pomohou ostatním uvěřit, že cesta existuje.

Pusťme se tedy do prvního videa! Přeji vám, aby byl pro vás život s příznaky atopického ekzému co nejdříve minulostí! První video kurzu najdete na www.atopickyekzem.org/optin

16.1.2012 10:00| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist