On je ženatý a já zadaná…

Ahoj René, již dva měsíce si píšu s jedním mužem. Hned od začátku jsme věděli, že jde jen o sex, o to být milenci. Oba ho máme strašně moc rádi. On je ženatý a já zadaná. 90% našich email je jen o naších fantaziích a o tom jak si to spolu rozdáváme, sex přes emaily. Třikrát jsme se domlouvali, že se sejdeme, ale ani jednou nám to prozatím nevyšlo. Psal každý den, každý den minimálně čtyři emaily. Taky jsme si vyměnili pár erotických fotek. Jeden den byl sám doma a já zrovna taky. Napsal mi email, jestli nechci zkusit sex po telefonu, mě to přišlo jako super nápad, nemáme se totiž ani moc možnost vidět, jen si píšeme, tak se alespoň uslyšíme. Bylo to super. Ale teď přijde to, ale… Od toho telefonátu, už je to přibližně šest dní, nenapsal. Nevím, co si mám o tom myslet? Jen mě zkouší nebo potřebuje trochu klid od každodenních vzrušující emailů, které ho ani jednu vteřinu nenechaly v klidu. Nebo ho to snad přestalo bavit. On byl ten, který psal, jestli se na něho za něco zlobím, když jsem neodepisovala. Určitě bych do něho neřekla, že by se jen tak odmlčel a vykašlal se na to všechno. A to hlavně z toho důvodu, že když mi neodepisoval delší dobu, protože toho měl v práci hodně, přišel mi od něho večer krasný email s omluvou, a že pochopí, když se na něho za to budu zlobit.

Odpověď

Ahoj,
je to docela sranda, jak píšeš o vašem platonickém sexu po emailech. Nevím, proč se ti neozval a ukončil váš písemný sex po prvním telefonátu. Je docela možné, že mu za ramenem stála jeho přítelkyně, kterou pro svoje vzrušení nevnímal a ta mu utnula tipec. Určitě netoužíš mít sex jen po písmenkách, tak si najdi chlapa, který ti to udělá takovým způsobem, že si z toho sedneš na zadek. Určitě se vzpamatuj, protože by se také mohlo stát, že s tímto pánem byste měli manželství jen přes email.

5.1.2016 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist