OMG: I celebrity mají akné

Občas si říkám, že to snad ani není možné, aby byly všechny slavné hvězdy tak dokonalé. Z obrazovek nás do očí bijí jejich nádherná bezchybná těla a na stránkách časopisů obdivujeme jejich naprosto dokonalou pleť. Jenže ono to tak úplně není. Vlastně vůbec.

I nádherné a pro mnohé z nás dokonalé ženy z červených koberců bojují s neúprosnou problematickou pletí. Stojí za nimi celký tým vizážistů, kosmetiček a stylistů, aby vypadaly tak dokonale. V časopisech jim samozřejmě pomáhá i velký přítel Photoshop. Proto nijak zvláště nesmutněte. I vy můžete vypadat dokonale, stačí se o pleť správně starat. Jak na to, se dozvíte v sekci problematická pleť.

Ale vraťme se zpět k problematické pleti celebrit. Jednou z nejznámějších a médiím v této oblasti nejotevřenějších je Cameron Diaz. Tu hledáčky fotografů zaměří velmi často bez make-upu s obličejem plným pupínků. Sama Cameron o sobě říká:“Mám snad nejcitlivější pleť na světě! Stojí mě to hodně úsilí, než mohu vůbec vyjít ven.“ Zdá se, že její největší životní výzvou je její pleť.

Řekli byste, že taková Posch má problémy s pletí? Žena, která si zakládá na dokonalém vzhledu a ladí své oblečení se svým dokonalým manželem. Victoria Beckham je prostě posh, ale její pleť ji v cestě za dokonalostí čas od času zradí. Nejčastěji se ji pupínky vyrojí na čele a hlavně má neuvěřitelně mastnou pleť, která se nehezky leskne.

Jedna z celebrit, která se stala americkým symbolem boje proti akné, je Jessica Simpson. Už ji nebavilo neustále skrývat svou nedokonalou pleť a vyšla do ulic se svým přirozeným vzhledem. Někdy i tak vypadá dobře, ale často vás místo její krásy upoutají nedokonalosti pleti, jež opravdu bijí do očí. Posuďte sama.

I nadaná zpěvačka Kate Nash se trápí s pupínky, jež nehezky dokreslují její sympatický obličej. Jedním z hlavních důvodů vzniku akné u Kate byl stres, kterému byla vystavena v době, kdy dokončovala svou novou desku a chystala svatbu. Proto se i vy pokud možno vyhýbejte stresovým situacím.

Kráska Hollywoodu a častá návštěvnice červených koberců, Renée Zellweger, také bojuje s problematickou pletí. Velmi často je spatřena s červenými fleky a pupínky. Má velmi citlivou pleť, a proto si musí dávat velký pozor na kosmetiku, kterou používá.

Fotek se zpěvačkou Amy Winehouse s opravdu nehezkou pletí je nepřeberné množství. Amy má velmi problematickou pleť, v tomto případě je to však výsledek jejího životního stylu, kterým jsou drogy a alkohol. Co je však na Amy „obdivuhodné“, že se bez krycích pomocníků dokáže obejít a v klidu vyrazí do víru velkoměsta.

Lindsay Lohan, úspěšná mladá dáma, která se na stránkách mnoha časopisů vyjímá jako nejdokonalejší žena světa. I ona má problémy s akné. Tady opět hraje velkou roli nezdravý způsob života, spousta alkoholu, party do rána a málo spánku. V poslední době se k tomu přidal i stres.

 

9.12.2010 2:00| autor: Pavlína Brettová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist