Okouzlit a získat muže svých snů? Víme, jak na to

Přesvědčit muže, aby ho při pouhém pohledu na vás přepadla touha bližšího poznání, není zdaleka tak těžké, jak by se mohlo zdát. Jsou jisté signály, které v něm zažehnou jiskřičku zvědavosti a je jen na vás, zda se je naučíte vysílat. S námi se vám to ale určitě podaří. Víme totiž, na co muži slyší …

První dojem je důležitý

Vzhled je pochopitelně první, čeho si muž všimne, když o vás zavadí pohledem a to ovlivní jeho následné chování. Buď ho natolik zaujmete, že se pohledem vrátí zpět, nebo nikoliv a potom vás přehlídne jako širou pláň. Pokud tedy chcete, aby pohled opětoval a spočinul na vás co nejdéle, musíte jeho očím nabídnout to, co jim bude lahodit. Šmudla s mastnými vlasy nebo velikonoční kraslice ho stoprocentně neokouzlí. Kdežto pěstěný, přirozený ženský půvab ano. Upravené, zdravím zářící vlasy, decentní make-up a oblečení, které vám sluší a lichotí vaší postavě, je to pravé ořechové. Musí být patrné na první pohled, že jste žena. Když ještě své líbivé vzezření ozdobíte milým úsměvem, oči od vás neodlepí.

Blízké setkání

První krok jste úspěšně zvládla, padla jste mu do oka, líbíte se mu a chce vás poznat. Jak ale první dojem nepokazit? Někdy stačí opravdu málo a veškerá snaha je na nic. Jistě už jste někdy zaslechla z úst mužů nehezká slova „byla dokonalá, než otevřela pusu…“ A chcete snad být v kůži té nešťastnice? Takže toto už nikdy více. Pamatujte, jste žena a tak se také chovejte a mluvte a i jeho nechte, ať s vámi jako se ženou jedná. Není nic horšího, než mužské chování v podání ženy. O hrubém vystupování a vulgárnostech ani nemluvě. Zkrátka, nechte rozehrát svou ženskost a šarm. Ale pozor! Nic strojeného a nepřirozeného. Dříve nebo později, by vaší hru stejně prokoukl. Uvolněte se a komunikujte, buďte spontánní a veselá, ale s hlasitostí to nepřehánějte. Hlučné a uřechtané ženy se muž spíše lekne a vezme do zaječích. Během hovoru mu naslouchejte a ukažte mu zájem o něj.

článek

Smysl pro humor a jiná afrodiziaka

Jeho náklonnost si zaručeně získáte pozitivním přístupem k životu a smyslem pro humor. Uměním zasmát se sama sobě zase ukazujete zdravé sebevědomí, které mužům imponuje. Naprosto chladnými je naopak nechávají ženy ukňourané, upejpavé a věčně nespokojené. Nechtějí žádnou chudinku, ale ženu energickou, plnou radosti a chuti do života. Podle toho také dokážou odhadnout, jak vám to bude fungovat v posteli. A víte, podle čeho ještě muži poznají, jaká budete milenka? Podle vaší chuti k jídlu a způsobu, jakým pokrm zbaštíte. Ano, právě toto prozradí o vaší vášni více, než si myslíte. To, že si jídlo umíte skutečně užít a labužnicky vychutnat, je jasná známka toho, že se stejnou chutí a vášní se budete věnovat i sexu a milování. A nevinné olíznutí prstu při společné večeři mužovu fantazii jen umocní.

Když dojde na intimnosti

Všechno je na nejlepší cestě. Zdáte se mu úžasná, je vámi očarován a chce se s vámi pomilovat. A vy toužíte být tou jeho jednou jedinou. Ale co se mu vlastně líbí, co má rád? Jak muže okouzlit i v posteli? Každý má jiné potřeby a představy, ale co svět světem stojí, milují muži ženy v sexu náruživé, vášnivé a hravé. Žádná ledová královna, ale smyslná žena plná něhy, je to, po čem muži prahnou. Dejte mu najevo, že vás vzrušuje, že vás milování s ním baví a buďte i v tomto případě sebevědomá a nestyďte se mu ukázat své tělo. Co ho zaručeně dostane, je váš kladný přístup k sexualitě a ochota zkoušet nové věci. A myslete na to, že i k milování patří humor. Když se totiž dokážete i případným nezdarům společně zasmát, máte vyhráno.

No, jak vidíte, stačí se pouze naučit používat svojí ženskost a nebát se jí mužům ukázat. Koneckonců, tak by to mělo být. Ženy by měly být kouzelnými ženami a muži jimi okouzlováni.

A co vy, milé dámy? Okouzlujete muže v širokém okolí, nebo stále svou kouzelnou moc hledáte?

Foto zdroj: profimedia.cz

17.12.2013 12:00| autor: Emma

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist