Odhalte tajemství svůdného pohledu s Lash Perfect

Každá žena touží po dlouhých řasách, kterými může svádět muže jen tak snadno, že zamrká. Dnes si už nemusíte horko těžko nalepovat umělé řasy. Stačí si je nechat udělat od profesionálů v Lash Perfect nebo se stát přímo Lash Perfect stylistkou.

Lash Perfect mezi celebritami
O kvalitě poskytovaných služeb svědčí i to, že značce Lash Perfect jsou věrné jak české, tak i zahraniční celebrity. Například Cheryl Cole nebo známá rebelka Lady Gaga, ale i čarokrásná diva Beyoncé.

Krásné řasy od Lash Perfect však nosí i módní ikona Victoria Beckham a sexy zpěvačka Katy Perry na ně také nedá dopustit. Z českých celebrit pohlehla kouzlu svůdně dlouhých řas například zpěvačka Olga Lounová.

Lash Perfect prodloužené řasy jsou semi-permanentní s výdrží 4 až 12 týdnů v závislosti na životním cyklu vaší vlastní řasy. Pro docílení perfektního vzhledu řas, je třeba doplnění v rozmezí 3-6 týdnů, protože i řasy, stejně jako Vaše nehty a vlasy neustále rostou a obměňují se. Lash Perfect řasy jsou k dispozici v různých velikostech tak, aby vyhovovaly vašim představám a zároveň byly maximálně přirozené

Lash Perfect řasy jsou velmi lehké a pohodlné na nošení. Pokud se aplikují profesionálně, tak nikdy nepoškodí vaše přírodní řasy, které můžou být poškozeny běžnými samo-aplikovatelnými falešnými řasami či za použití nekvalitních volně prodejných produktů k prodlužování řas.

•    Lash Perfect řasy přirozeně ztmaví. Budou hustší, delší a viditelnější, bez nutnosti líčení řasenkou.

•    Lash Perfect řasy, pokud o ně dbáte a pravidelné se staráte, můžou vydržet až 12 týdnů. Doporučujeme udržovat plnost řas pro docílení perfektního vzhledu, pravidelným doplňováním.

•   Lash Perfect Ultimate lepidlo je velmi bezpečné a spolehlivé, vyhovující všem předpisům EU a jako jediné na trhu splňuje normu ISO.

•  Lash Perfect řasy jsou určeny pro profesionální použití a jejich aplikace je velmi příjemná a uvolňující.

•    Lash Perfect prodloužené řasy můžou být profesionálem kdykoliv odstraněny.
Školení Lash Perfect
Odborná školení jsou poskytovaná kvalifikovanými Lash Perfect Profesionály, kteří mají bohaté zkušenosti. Předají vám i vašemu personálu své schopnosti a tolik potřebnou sebedůvěru pro to, aby jste se kvalifikovali jako profesionálové v prodlužování řas Lash Perfect.

Lash Perfect nabízí jednodenní základní školení ve školících centrech po celé ČR a SR. Školení vyváženě kombinuje základní teorii spolu s praktickou výukou aplikace řas na modelce. Tyto dovednosti jsou pak procvičovány ve vašem vlastním čase a dokončením následné domácí studie získáte certifikát Lash Perfect.

S Lash Perfect se nyní můžete seznámit zblízka i na veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE 2011, který proběhne v Holešovicích 9.-10.9.2011. Navíc, pro čtenářky Femina.cz je na veletrhu připravena speciální cenová nabídka. Své dokonalé řsy můžete mít za skvělých 1.300 Kč (namísto původních 3.500)!

Beyoncé, Lady GaGa, Cheryl Cole a Olga Lounová už mají prodloužené řasy Lash Perfect. Tak neváhejte a navštivte, stejně jako naše celebrity, salon Adnrey Pittnerové Bella Dona.

Rezervace na: info@lashperfect.cz, nebo telefonicky na 602 292 002.

8.9.2011 12:00| autor: PR článek

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist