Odhaleno: Nejlepší detektiv na světě je podváděná žena

Nevěříte? Vyvolávají ve vás tato slova pochybnosti, zlobu nebo smích, nebojte se, smích vás přejde. Poslechněte si dva příběhy, podváděných žen, které zjistily opravdu všechno, přesto, že jejich partneři zapírali a přísahali na vlastní smrt, že nejsou nevěrní. Pánové, už dávno byste byli mrtví, nic ve zlém!

Příběh podváděné Marie

S manželem jsme neprožívali žádnou krizi, ale přesto jsem začala tušit, že něco není v pořádku. Půl roku jsem myšlenku na jinou ženu úspěšně i neúspěšně zaháněla, když jsem se odvážila konečně zeptat, tak mi odpověděl, že ne a utrousil poznámku o hysterické žárlivosti. Přesto byl jiný, jednou mi oznámil, že musí kamarádovi pomoct se stěhováním a možná se to protáhne. Radar mi blikal v hlavě, ale vyčkávala jsem, co bude. Když nedorazil do půlnoci, volala jsem na mobil, který měl celou dobu vypnutý. Ráno dorazil domů a rychle odešel do koupelny. Bundu nechal položenou na židli. Vůbec mi nebylo trapně a prohledala jsem mu všechny kapsy, v jedné měl účtenku z taxíku, kterou jsem si schovala. Když vyšel konečně po hodinové koupeli ven, byl podrážděný a odmítal jakoukoliv komunikaci. Počkala jsem, až odejde do práce a zatelefonovala na dispečink taxíku s tím, že manžel ztratil doklady a teď je dohledáváme podle místa pobytu. Paní byla velmi ochotná a sdělila mi trasu, která vedla na hotel. Tam jsem si zaběhla osobně a recepční mi ukázal pokoj, kde manžel vesele dováděl s milenkou. Jaké však bylo překvapení, když jsem se dozvěděla, že ho taxík velmi často vozí do „místního bordelu.“ To mi stačilo k tomu, abych podala žádost o rozvod a nečekala ani minutu. Jeden úlet bych mu odpustila, ale pravidelná návštěva prostitutek už byla moc. Věřte mi, když jste slušná a také dostatečně zhrzená, informace k vám přicházejí samy, jen se nesmíte bát.

článek

Jana a její příběh

Náš vztah byl na dálku, měli jsme spolu holčičku a přítel pracoval na opačném konci republiky. Nebylo to sice ideální, ale přiznám se, že mi to vyhovovalo. Neměli jsme příliš romantický vztah, když přítel dorazil domů, většinou jsem dělala služku a měla tak na starost ne jedno, ale dvě děti. Podezření, že má jinou mě napadlo, když jsem několikrát zvedla telefon, buď někdo rychle zavěsil, nebo žena řekla, že je to zřejmě omyl. Opravdové probuzení mě však čekalo, když přítel vyhodil zablokovanou sim-kartu s tím, že už nejde odblokovat a dodal, jestli se ti to podaří, je tvoje. A byla! Opravdu se mi to povedlo za asistence operátora, ale co následovalo potom, mě doslova šokovalo. Začaly pípat přicházející zprávy a také nepřijaté hovory. Všechno byly ženy, které si s ním domlouvaly schůzku. Teď už mě nemohl nikdo zastavit, vypátrala jsem adresu i telefon a zavolala do seznamky. Řekla jsem paní, oč jde a ta mi dokonce přečetla celé znění jeho inzerátu, bylo opravdu kouzelné. „Muž, hledá ženu s velkými prsy, nemusí být bohatá, rád tě budu rozmazlovat!“ Prolítla jsem internetové seznamky, také noviny a všude byly jeho inzeráty, chtělo se mi zvracet z té špíny, ale přesto jsem ještě neměla dost. Za půl roku se mi ozvala žena, že spolu mají holčičku a on statečně zapíral dál. Když mě začala pronásledovat, vyhrožovat mi, ať mu nebráním ve štěstí, konečně jsem se odhodlala a vyměnila jsem všechny zámky. Bolelo to hodně, ale po dvou letech jsem vyléčená a šťastná, že jsme s dcerkou zdravé a spokojené. Co myslíte, frajer zapírá stále a prosí, ať ho vezmu nazpátek. Nikdy!

Je to fakt, podvedená žena je skutečně nejlepší detektiv. Jak to máte vy? Také se pídíte, hledáte, zjišťujete, nebo raději volíte život v nejistotě? A podařilo se vám někdy důsledným pátráním odhalit nevěru? Napište nám!

Foto zdroj: profimedia.cz

22.8.2013 12:00| autor: Sára
Více o tématu: smrt

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist