OD MAMINY PRO MAMINY :-)

OD feminy PRO feminy 🙂 Čtenářka Feminy.cz má pro Vás další tip na zajímavé stránky: „Na stránky www.baby-eli.com chodím ráda kvůli deníčku malé Elišky. Podle toho co tam píší to musí být krásně „ujetá“ rodina. A to je moje krevní skupina. Na stránkách Feminy se mi moc líbí. Spousta článků, přehledně uspořádaných a často aktualizovaných. Jen tak dál.“

Dobrý den,

dovoluji si Vás oslovit po přečtení rozhovoru s paní Bohunkou Hankovou, který jste vedla o stránkách malého Jiříčka.

Mám pro Vás další tip na zajímavé stránky. Narazila jsem na ně ještě dříve než na „Jiříka“ (a hlavně v té době byl „pouze“ bazárkem) a to mě moc nezajímalo, protože jsem sháněla informace a ne oblečení.

Stránky Elišky nyní www.baby-eli.com jsou také zajímavé, zvláště když na inspiraci k nim chodila i paní Hanková.(setkala jsem se tam s ní na chatu)

Provozovatelům Elišky jsem také psala pár svých připomínek, když se mi něco nelíbilo a vždy mi odpověděli a snažili se vyhovět. Přestože jim to bylo možná nepříjemné či líto. Ale razí asi heslo:přání maminek nade vše. :-))
Někdy si upřímností asi zadělávám na potíže, ale to se nedá nic dělat. Víte, já na www.baby-eli.com chodím ráda kvůli deníčku malé Elišky. Podle toho co tam píší to musí být krásně „ujetá“ rodina. A to je moje krevní skupina.

Na stránkách Feminy se mi moc líbí. Spousta článků, přehledně uspořádaných a často aktualizovaných. Jen tak dál.
Už se těším na další počteníčko na Vašich stránkách. A můj tip můžete klidně uveřejnit.

Přeji všem lidičkám, co se věnují na netu maminkám hodně spokojených čtenářek.

Mějte se krásně

Lenka Pacíková
lenikaleni@atlas.cz

9.3.2004 12:00| autor: Markéta Dušková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist