ivf-352x198.jpg

O úhradě léčby neplodnosti z veřejného zdravotního pojištění rozhoduje rodné číslo ženy. I když je příčina na straně partnera

Komerční prezentace

Česká republika patří k zemím, v nichž je léčba neplodnosti hrazena z veřejného zdravotního pojištění. Nárok na úhradu tří (v konkrétních případech až čtyřech) cyklů IVF má pojištěná žena do dne svých 39. narozenin.

Diskuze

2 komentáře

    mika

    to je tím že mladí odkládají rodičovství na pozdní a někdy až krajní věk rodičky. samozřejmě,že už tak snadno neotěhotní jako my ve 20 letech. za mé generace skoro nikdo neplodný nebyl. to už musela být výjimka. dnes se jim do rodičovství nechce a takhle to dopadá. ve 40 letech ženy začnou zmatkovat a chtějí OKAMŽITĚ počít!

    D
    doublefantasy

    Když jde člověk na vysokou, tak nemůže mít děcko ve 20letech. A pak si chce zařídit svoje zázemí, bydlení. Ne každý stojí o to, aby mu tchýně po zbytek života stála za zadkem. A to bohužel vezme nějaký čas a pak můžou být i problémy s početím, ale není to tak jednoduché!

Zpět na článek

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist