Nový týden s novou soutěží, spoustou zábavy a skvělého čtení!

První červnový den je tu. A to jsou dvě velké události. Jednou z nich je to, že dnes slaví svůj svátek všechny děti, a protože i my v redakci se leckdy cítíme jako děti, hodláme si dnešní den pořádně užít také.

Slavíme Den dětí

Dopřejeme si víc kofeinu než obvykle a k tomu si dáme medový dort. Když svátek, tak svátek. A druhým důležitým mezníkem je dnešní den pro všechny školou povinné. Dnes totiž startuje poslední měsíc školy, a co si budeme povídat – ten nejpohodovější.

Taky si ještě pamatuješ, jak se červen neuvěřitelně táhnul, protože známky se brzo uzavřely a pa už se jen uklízelo na půdách, ve sklepích a kabinetech, jezdilo se na výlety a pořádaly se akademie. Bylo to fajn a my zcela nepokrytě všem školákům závidíme. Tak si užijte ten poslední měsíc. A vy všichni ostatní, co už jste zabředli do pracovního života, si užijte spolu s námi tento den i celý týden. 

Ladíme na léto

Máme pro tebe jako vždy pořádnou porci zábavy. Protože už se prázdniny a s nimi i dovolené blíží sedmimílovými kroky, připravili jsme pro tebe další cestovatelský tip. Tentokrát s námi můžeš poznat krásy Řecka a třeba se inspirovat, kam v létě vyrazit na dovolenou. A pokud zůstaneš u našeho rybníku, ale budeš si chtít užít beach look svých vlasů, i pro tebe máme dobrou zprávu. Naučíme tě, jak si takové plážové vlny udělat i v našich podmínkách. 

Sex v přírodě: Bacha na něj!

Teplé počasí láká k hrátkám v přírodě, a to i k těm sexuálním. Ovšem právě příroda má připravené nejedno překvapení, s nímž se zpravidla vytasí v tu nejméně vhodnou dobu. A protože tě chceme trapasů jako, že tě chytí myslivci na honu, nebo tě překvapí zvědavá lesní zvěř ušetřit, připravili jsme pro tebe manuál, s čím musíš počítat, rozhodneš-li se užít si sex v přírodě. 

Vyhraj kosmetiku Eucerin!

Chybět nebude ani tradiční soutěž, a když tedy tento týden ladíme na prázdniny, tak i soutěž bude už taková letní. Vyhrát totiž můžeš kosmetiku na i po opalování značky Eucerin. Tak neváhej a zkus své štěstí. Soutěžit můžeš ZDE.

Napiš vtip a vyhraj!

Pro velký úspěch necháváme stále ještě otevřenou malou soutěž o nejlepší vtip, kde si můžeš vyvtipkovat malý dárek. Musíme se přiznat, že nás vaše vtipy vážně baví. V redakci se díky nim skvěle bavíme. Tak nás ještě zásobuj. Přečíst si je a přidat svůj vtip můžeš TADY

Tak krásný nový týden s Feminou!

1.6.2015 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist