Nový týden na Femině ve znamení krásy

Podzim je prostě nádherné roční období, všude ty neuvěřitelné barvy, nádherná kouzla přírody, která láká k procházkám, ale také k tomu zahalit do podzimního hávu sebe sama. A protože je to všechno krásné, rozhodli jsme se nový týden na Femině věnovat především kráse. A nudit se tedy rozhodně nebudeš!

 

Ošklivá káčátka

Ne všechny ženy se narodí krásné, ale spíš jako ona pověstná ošklivá káčátka, z nichž se teprve časem vyklubou opravdové krásky. A stejně to mají i celebrity. Lucka Feiková pro tebe našla hned pětici slavných krásek, které v mládí rozhodně tak nádherné nebyly. Je fakt, že přišla pomoc v podobě stylistů, občas i nějakých těch plastik, ale dnes jsou to krásky obletované a žádané. Stoprocentně však budeš jejich krásu na fotkách z mládí hledat marně. 

Vlasová pohotovost

Většina zmíněných hvězd potřebovala především řešit své vlasy. Některé měly takové afro na hlavě, že se ani nechce věřit, že prošly dveřmi. Pokud i ty máš největší problém s vlasy, pak tě určitě potěší naše malá vlasová pohotovost, která ti pomůže vrátit vlasům krásný lesk i vzhled. 

Soutěž, co tě potěší

A kráse jsme věnovali i další soutěž. Tentokrát si můžeš zasoutěžit o balíček značkových silonek Bellinda, barvu i velikost si můžeš vybrat podle svého gusta a je víc než jisté, že teď na podzim se ti budou krásné nožky v elegantních punčochách hodit. 

Krása na cestách

Už jsem říkala, že podzim je krásný, já vím, ale když já ho mám tak ráda. Pokud jsi na tom stejně, zkus se vydat za jeho krásami na výlet. A nemusíš nikam daleko, stačí vyrazit za humna. I v Evropě je na podzim krásně a my tě o tom přesvědčíme. 

Láska nevěrná

Dobře, dost bylo krásy! Máme pro tebe samozřejmě i jiné zajímavé články, nenech si třeba hned v pondělí ujít zpověď naší čtenářky, která se zamilovala do dvou bratrů a táhne to s oběma najednou. Určitě jí přijde vhod tvá rada nebo názor. A o čem jiném je nevěra než o sexu? Ovšem věděla jsi, že je opředen mnoha mýty? My jsme jich pro tebe několik vyvrátili.

Zábava co nekončí

A to samozřejmě stále není všechno. Těšit se můžeš na zbrusu nový kvíz, pokračování článku o józe prstů, o který jste si tak psaly. Podíváme se na zoubek novodobým závislostem, šafránu a naučíme tě vyrábět super náramky. 

Tak krásný nový týden s Feminou!

3.10.2016 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist