Nový lunární kalendář a Velikonoce aneb Nový týden na Femině!

Velikonoce se kvapem blíží, svátky, které konečně vítají dlouho očekávané jaro, svátky plné barevných dekorací, dobrého jídla. Svátky, které fakt nemusím.

Nevím, jak to máš ty, ale Velikonoce jsem si nikdy nezamilovala. Nikdy jsem úplně nepochopila, proč bych se měla nechat od chlapů mlátit pod průhlednou záminkou, abych neuschla. Je taky nikdo nemydlí a zatím jsem neslyšela, že by nějak hromadně usychali. Není divu, že jsem proti nim zaujatá. Pár jsem jich odnesla pořádnými jelity na stehnech, které se hojily dobře dva týdny. S postupem času a nutno podotknout i věkem jsem je vzala na milost. Ne, nemám je stále ráda a ne neotvírám kdekomu, ale beru je jako prima čas, kdy se potkat s rodinou a uvařit si něco dobrého. 

Velikonoční dobroty

U nás doma bezkonkurenčně vede vaječná tlačenka a klasika v podobě bramborového salátu a chlebíčků. Koledníkům dáváme ručně malovaná vajíčka, ale i ta čokoládová. Pokud jsi na tom podobně a chtěla bys letos nějakou změnu, nenech si ujít článek Lenky Zelnitiusové, která tě naučí pár super dobrot, kterými určitě všechny na Velikonoce oslníš. A taky si tě vyzkoušíme, jak moc toho o svátcích jara vůbec víš. Připravili jsme pro tebe kvíz, který prověří tvé znalosti. Tak se těš a nezapomeň se nám pochlubit, jak jsi dopadla. 

Lunární kalendář

Dobře, dost bylo Velikonoc. Máme pro tebe totiž jednu velkou novinku. Pro všechny ty, které chtějí žít v souladu s přírodou a jejími rytmy, máme skvělou zprávu. Startujeme pravidelnou rubriku Lunární kalendář. A určitě tě potěší, že si ji budeš moct přečíst už v neděli a nebudeš muset čekat na pondělí. A co se dozvíš? Co bys měla dělat na zahradě i doma, na co si máš dát pozor a které části těla jsou v které dny náchylnější k prochladnutí, vyvrtnutí nebo namožení. Dozvíš se také, co dělat když je úplněk, jak dodat svému životu šťávu a sobě energii. Tak nezapomeň, každou neděli pro tebe naše Sára chystá Lunární kalendář!

Sex, muži a zábava

Ano, ani tento týden si neodpustíme sondu do myšlení mužů. Tentokrát si pro tebe Lucka Feiková připravila 5 situací, ve kterých muži selhávají jako partneři. Budeš možná překvapená, možná zjistíš, že v nich selhává i ten tvůj. A hned vzápětí si můžeš přečíst 7 dobrých důvodů, proč se zbavit svého profilu na sociální síti. Že by ses konečně odhodlala? No, v sázce je poměrně hodně. 

A co pro tebe chystáme dál?  

Podíváme se na zoubek čokoládě. Vyvrátili jsme báchorky, kterým lidé o čokoládě stále věří a možná jsou to mýty, kvůli nimž nejíš čokoládu i ty. Tak vyštrachej ve spíži zapomenutou čokošku a nech si ji rozplynout na jazyku a užij si ten jedinečný pocit. Už teď ti můžeme prozradit, že si ji můžeš dopřát s klidem. My v redakci jsme třeba bez čokolády úplně nepoužitelní. 

Tak krásně sladký nový týden s Feminou!

21.3.2016 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist