Speciální
horoskop

Novoluní ve Vahách

Nové začátky a konce ve vztazích

Toto novoluní je velmi významné pro všechny důležité vztahy, kterými procházíš. Pokud ses narodila v letech 1971-1982, tak se tě to může týkat ještě výrazněji než u jiných žen. Doporučuji před jakýmkoliv krokem učinit důslednou rekapitulaci všech tvých vztahů a poučit se ze všeho, čím jsi v tomto ohledu v životě prošla. Vyhni se impulsivnímu chování a raději se stáhni do ústraní, kde se můžeš rozloučit s lidmi, kteří si vybrali jinou cestu než ty. Může se jednat o tvé přátele, partnery, milence nebo důležité kolegy v práci.

Přesné novoluní nastane v pátek večer ve 21:30. Zapiš si nebo se rozpomeň na všechny sny, které se ti v posledních dnech a zvláště dnes zdály. Mohou obsahovat důležitá poselství o lidech, se kterými řešíš něco závažného. Nakresli si kruh a doprostřed kruhu napiš „Já“. Pak dovnitř toho kruhu zahrň všechny lidi, se kterými se cítíš skvěle a chtěla bys je mít ve svém životě častěji. Vně kruhu uveď všechna jména lidí, po jejichž přítomnosti tolik netoužíš, protože jsou vztahy s nimi nerovnocenné.

Pij hodně vody a pečuj o své ledviny

Problémy s ledvinami často ukazují na strach a problémy s citovými záležitostmi a vztahy. Dodržuj pravidelný pitný režim a doporučuji si do této vody kapat květinové esence, které mohou pomoci lépe zvládat emoce. Váhy v astrologii vládnou partnerství, a tak problémy v těchto záležitostech oslabují právě ledviny. Některé vztahy, ať rodinné, partnerské nebo pracovní budou zřejmě vyžadovat změnu, aby se zlepšilo i tvé zdraví. Tělo je s psychikou propojeno mnohem více, než se většina lidí domnívá.

Odpusť všem kolegům z minulosti i přítomnosti

Pracovní vztahy patří do svaté trojice „karmických vztahů“. Pozná se to tak, že tam jednoduše musíš být a často i proti své vůli musíš vycházet s někým, s kým bys normálně ani nezkřížila cestu. Odpusť všem lidem, kteří ti způsobují potíže a propusť je v duchu ze svého života. Záleží hlavně na tom, jestli se potom všem budeš cítit lépe. Odpuštění neznamená to, že někde budeš trpět něco proti své vůli. Je to jen o uzavření záležitostí z minulosti, bez dalších zbytečností a s přáním všeho dobrého na všechny strany. Respektuj své pocity, protože ty jsou řečí tvé duše.

Měj odvahu milovat

Doporučuji si tento den zrekapitulovat všechny tvé důležité životní vztahy. Pouč se z těchto příběhů a rozhodni se neopakovat nic, co by ti v budoucnu opět ubližovalo. Využij všech svých dobrých i špatných zkušeností k tomu, abys milovala lépe, ať už ve vztahu stávajícím nebo budoucím. Na druhou stranu si chraň svou nevinnost, abys dokázala milovat plně. Tyto protichůdné pravdy se snaž integrovat do svého každodenního života. Když něco končí, je přirozené, že přijde smutek. Vznešený smutek je úplně něco jiného než sebelítost. Jedno ducha posiluje a činí krásnějším, to druhé ničí a zošklivuje.

Uveď svůj život do živlové rovnováhy

Zamysli se nad svým životem a učiň ho uměleckým dílem. Jsi v hlavní roli velkého příběhu, který můžeš hrát i ztvárňovat zároveň. Pracuj na svých nedostatcích, ale udržuj si bezpodmínečnou laskavost k sobě. Nastav všem takové hranice, které učiní tvůj život harmoničtějším a krásnějším místem pro všechny zúčastněné. Neboj se učinit důležité rozhodnutí, a je jedno, jestli bude probíhat pouze ve tvém nitru. Pokud bude opravdové, změny přijdou tak i tak.

16.10.2020 7:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist