Speciální
horoskop

Novoluní ve Střelci

Čemu doopravdy věříš?

Tento den v tobě může probudit vhledy do daleké budoucnosti. Připomeň si svou vlastní životní vizi a hlavně si uvědom, čemu doopravdy věříš. Následuj cestu svého srdce a měj odvahu žít naplno. Ber věci tak, jak jsou a zároveň se v každém okamžiku snaž dělat vše, jak nejlépe dovedeš, protože kvalita přítomnosti určí tvou budoucnost. Pokud se ti na dnešek zdály nějaké sny, určitě si je ihned zapiš. Mohou mít silnou spojitost s tvou životní cestou, která je v každém smyslu velkým uměleckým dílem. Odevzdej všechny obavy, které tě pojí s minulostí, a odvaž se udělat kvantový skok vpřed.

Přesné novoluní nastane dnes, tedy v pondělí 14. 12. odpoledne v 17:16. S tímto novoluním je úzce spojena medicína Orla, která tě vede k těm nejvyšším snům a aspiracím. Velký rok 2020 pomalu končí a všichni se ocitáme na pokraji nového věku, který máme šanci utvářet společnými sny. Roztáhni svá křídla a požádej život, ať tvůj život obdaruje zázraky a vyléčením. Obklop se lidmi, se kterými se cítíš zajedno a rozhodni se společnými silami spoluutvářet naši společnou budoucnost. Nastal čas, kdy každý z nás může zaujmout své pravé místo.

Udrž si optimismus v každém směru

Znamení Střelce patří ohnivému kardinálnímu znamení, kterému vládne velký dobroděj Jupiter. Nebuď smutná z toho, kam určití lidé upínají svou mysl, protože mají možná jiné načasování. Vnášej světlo a naději tam, kde sídlí tma a pochybnost a neber si za druhé příliš velkou zodpovědnost. Udrž si své světlo a rozhodni se upnout svou pozornost ke všemu, co těší tvou duši. V každé zlé zkušenosti se skrývá zárodek světla, který nakonec může prosvítit celý tvůj životní příběh. Udrž ve své mysli svůj cíl a rozhodni se dolétnout až k němu. Do té doby se neohlížej zpět. Mohla bys tak ztratit zbytečně moc síly.

Uč se od dobrých učitelů

Najdi si dobré učitele a průvodce, kteří rezonují s tvým srdcem. Nauč se raději učit skrze vlídnost a povzbuzení. Zbav se závislosti na utrpení a obklop se lidmi, kteří umí inspirovat srdcem. Možná ty sama můžeš pocítit potřebu druhé něco naučit. Každý rodič je svým způsobem učitelem, a tak probuď v sobě svou vnitřní učitelku a uč ty, kteří tě sami požádají o radu. Vyhni se však falešné povýšenosti, kterou vždy předchází pád. Jednou můžeš někoho něco naučit ty a náhle se můžeš ocitnout v roli žáka. Život je svým způsobem neustálé učení a učení se, a tak popřemýšlej o tom, kde jsi moudrou učitelkou, a kde jsi pozornou žákyní.

Jaké země bys nejraději v budoucnu navštívila?

Střelec vládne cestám vnějším i těm vnitřním. V každé zemi vládnou jiné zvyky a lidé žijí úplně jiný sen. Popřemýšlej o tom, do jakých zemí tě to nejvíc táhne, a představuj si v mysli, jak se v těchto krajinách procházíš. Jednoho dne, až tam doopravdy budeš, si možná vzpomeneš, že už jsi tam možná kdysi byla. A to buď ve svých představách, nebo snad i v minulých životech. Když budeš mít možnost být v cizí zemi, soustřeď se spíš na způsob života obyčejných lidí než na turistická místa.

Jaké ideální zaměstnání rezonuje s tvou duší?

Práce zabírá v lidském životě většinou třetinu, v některých případech i polovinu času běžného dne. Proto je důležité, aby tvá práce odpovídala tomu, co vnitřně zastáváš. Pokud budeš například vegetariánka, ale budeš pracovat v masně, nebudeš zřejmě dlouhodobě šťastná. Představ si tu nejideálnější práci, na kterou si snad v tento moment ani nevěříš a sni o tom, že se jednoho dne stane tato představa skutečností. Vše si zapiš a celý následující měsíc si s touto vizí s radostí v srdci pohrávej.

14.12.2020 2:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist