Novoluní ve Štíru: Síla proměny

Slunce i Luna se potkávají ve vodním znamení Štíra, což může u hodně lidí vyvolat velkou potřebu něco ve svém životě změnit. Tento den tedy může být jak koncem, tak začátkem jedné velké etapy. Zamysli se tedy nad tím, kým by ses chtěla stát, protože se tomu můžeš výrazně přiblížit. Připomeň si příběhy a osudy svých oblíbených předků a ucti jejich život tím, že budeš pokračovat v jejich talentech a darech, které tady po sobě zanechali. Zaměř se tentokrát na ty, o kterých se domníváš, že byli v nějakém ohledu bohem obdařeni. Zamysli se i nad svým sexuálním životem a udělej něco pro zlepšení tvého intimního života.

novoluni-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Přesné novoluní nastane ve čtvrtek večer ve 22:14. Podle mayského kalendáře bude tento den pod vlivem znamení Slunce, které je silně spojeno s pozitivní karmou tvých předků. Pokud chceš změnit práci nebo se více přiblížit svému určení, inspiruj se příběhy těch, kteří tě předcházeli. Projev vděčnost všem předkům, kteří tě svými silnými příběhy inspirovali. Uvědom si, že tě podporují i nadále v podobě různých talentů a psychických darů, o kterých možná ani netušíš, že jimi ve skrytu duše disponuješ. Nastal čas je objevit a projevit je v plné síle. V následujících dnech můžeš objevit novou vášeň, která promění tvůj život.

Jdi za svou největší vášní

Připomeň si, co je pro tvůj život opravdu důležité a učiň všechny potřebné změny k tomu, aby ses ke svým cílům přiblížila. Možná budeš cítit velké nutkání něco ihned změnit, ale nejdříve dobře promysli, zda to, co chceš, je opravdové. Jestli ano, nepochybuj a udělej první kroky vstříc novému. Nauč se důvěřovat životu i v těch nejtemnějších chvilkách, kdy nevidíš ani krok dopředu. Důležité je důvěřovat tvému srdci, které instinktivně ví, co je pro tebe nejlepší. Žij opravdově a staň se tou nejlepší verzí sebe sama, abys své potomky inspirovala příběhy, které stojí za to žít. Můžeš tedy učinit změnu, která může mít opravdu velký přesah.

Překonej své vlastní limity

Využij síly vodního znamení Štíra, který je známý svou velkou odvahou a touhou překonat hranice doposud poznaného. To můžeš učinit v mnoha životních oblastech. Může se to týkat tvé rodiny, sexuálního života nebo pracovních ambicí. Až uděláš krok do neznáma, vše nejdříve dobře promysli, abys na své cestě za novým vydržela. Když už se rozhodneš vyjít novým směrem, nesmíš se otáčet zpět. Démoni minulosti se tě budou chtít opět zmocnit, ale pokud budeš ve svém záměru rozhodná, nic tě nezastaví. Často si pokládej otázku: „Čeho bych na smrtelném loži nejvíc litovala?“. Snaž se žít tak, abys na konci svého života ničeho nelitovala. Anděl smrti ti může být věrným rádcem, jehož rad se vyplatí naslouchat.

Rozvíjej vztahy založené na důvěře

Stín znamení Štíra může spočívat v manipulaci, tajnůstkářství a neschopnosti se zbavit určitých psychologických vzorců a závislostí, které souvisí s karmou předků nebo minulých životů. Touha po nadvládě a moci je rovněž tématem, které může v následujících dnech vystoupit, a tak si dávej pozor na rozmanitá pokušení života. Nastav druhým jasné hranice a vyhýbej se manipulativním lidem, kteří tě mohou chtít usměrnit jiným směrem, než je pro tebe žádoucí. Vytvoř si síť přátel, kterým můžeš opravdu důvěřovat, aniž bys musela něco příliš vysvětlovat. Důvěřuj své intuici a respektuj své vlastní pocity. Když se naučíš rozumět řeči svých pocitů a začneš se podle nich řídit, ušetříš mnoho sil, které budeš potřebovat pro uskutečnění tvých nejtajnějších životních snů a cílů.

4.11.2021 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist