Novoluní v Rybách. Otevři se zázrakům života

Slunce i Luna se potkávají ve vodním znamení Ryb, které nám má připomenout, že ne vše musíme zvládnout sami. Otevři se pomoci v oblastech svého života, o kterých si myslíš, že nezvládáš. Pomoc totiž může přijít z nečekaných stran.

novoluni-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Začíná měsíc, který může být plný zázraků a aby se doopravdy staly, je dobré se jim otevřít a vytvořit pro ně prostor. Je to test důvěry a víry, které jsou nutnou podmínkou k tomu, aby do tvého života přišli lidé a životní okolnosti, které ti pomohou. Sama můžeš sehrát roli „anděla strážného“ pro někoho, kdo potřebuje neočekávanou pomoc, a tak se zamysli nad tím, komu bys svými činy mohla značně ulevit. Pravidelně se modli nebo si aspoň vytvoř nástěnku snů, aby vyšší záměr mohl plynout tím nejsprávnějším směrem.

Přesné novoluní nastane ve středu 2. 3. 2022 kolem půl sedmé večer. Podle mayského kalendáře bude tento den pod vládou znamení Pazourka, a tak se můžeš zaměřit na všechno, co ve tvém běžném životě nefunguje a tyto oblasti napravit. Pazourek ti dodá odvahu a sílu se postavit svým problémům čelem. Když budeš odvážná, můžeš pocítit podporu Vesmíru i neviditelných sil, které ti mohou neočekávaným způsobem pomoci. Nic neodkládej a ponoř se do řešení těch nejcitlivějších témat, kterým se možná dlouhodobě vyhýbáš. Není lepšího času začít než teď. Žádej a bude ti dáno, a pokud věříš aspoň trochu v anděly, požádej je o pomoc.

Pěstuj důvěru v život

Žijeme v nelehké době, kdy se mění téměř celý svět. Přes všechny problémy světa si však připomeň sílu, která je daleko mocnější než to, o čem si obyčejný člověk myslí, že je možné. Napoj se na svůj „vyšší zdroj“ a nech si od života pomoci neočekávaným způsobem. Abys z této pomoci mohla čerpat, je nutné se naučit budoucím životním proudům důvěřovat, přestože se můžeš setkávat s různými strašidelnými prognózami, které vychází z nedokonalé lidské mysli. S důvěrou se tedy vrhni do všeho, co dlouhodobě odkládáš a co v tobě vyvolává nejistotu. Když tento strach odevzdáš, napojíš se na sílu, která ve tvém životě způsobí zázraky.

Vše je jednota

Otevři se bezpodmínečné a všeobjímající lásce. Láska spojuje a strach odděluje. Kde je strach, tam není láska a naopak. To jsou životní zákony, které nám pomáhají se orientovat tím nejsprávnějším směrem. Ať se ocitneš v jakékoliv situaci, na chvíli se zastav a polož si otázku: „Co by dělala láska?“ a podle pocitu ve svém srdci jednej. Překonej omezení své vlastní mysli, aby se mohly dít věci, které neočekáváš. Čím více budeš druhým pomáhat, tím více pomůže život tobě, přestože v tom nemusíš vidět přímou souvislost. Je dobré se učit druhým pomáhat nevypočítavě, protože pak by to byl jen obchod.

Otevři se síle snění

Znamení Ryb je nejsnivějším ze všech dvanácti znamení, a toto novoluní i první dvě třetiny března jsou skvělým časem, kdy můžeš čerpat moudrost ze svých snů. Zapiš si všechny sny, které se ti budou zdát dva dny před a dva dny po tomto výjimečném dnu. Pokud ve svém každodenním životě řešíš otázky, které tvá mysl nedokáže vyřešit, nauč se pravidelně před spaním žádat „snový zdroj“ o pomoc. Sny ti mohou ukázat neočekávané cesty. Udělej si ze své ložnice „chrám snů“, ve kterém může docházet jak k léčení, tak k přenosu poznání nebo setkání s lidmi, kteří již nejsou v tomto světě. Svět snů nezná omezení a je jen na tobě, zda tohoto záhadného zdroje poznání využiješ.

2.3.2022 2:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist