Nevím, kde jsem udělala chybu…

Ahoj, mám otázku, nevim totiž, kde jsem udělala chybu…našla jsem si přítele a asi 2 měsíce bylo všechno pěkný, pak si ale našel práci a začly výmluvy, jak nemá čas a kolikrát už ani nenapsal. Jednou jsem mu řekla, že se teda klidně můžeme rozejít, ale to nechtěl a přišlo mi, že sem ho tím i dostala. Pak se teda začal snažit, ale jen na chvíli, tak sem mu ještě párkrát řekla, že to můžeme ukončit, ale to už bylo, jako kdybych mluvila do větru. Říkal mi, že mu na mně záleží, ale i tak sem se s ním rozešla, protože mi vadilo, že se ani neozval a třeba týden sem o něm neslyšela. A nejhorší je, že bych ho chtěla zpět, ale sama nevěřim, že by se někdy něco takovýho stalo.

Odpověď

Ahoj,
myslím si, že jsi chybu neudělala a rozhodla ses správně. Možná si s novou prací našel i novou kolegyni, a proto se k tobě tak choval. Pokud se snažil jen malou chvilku, když jsi mu dala nůž na krk, tak to by bylo v budoucnu úplně stejné a hodně bys toho litovala. Pokud by mu na tobě záleželo, tak by tě nenechal týden čekat a nedat o sobě ani zprávičku. Asi jsi mu za to už nestála a on místo tebe utěšoval nějakou jinou. S tím, že ti říkal, že mu na tobě záleží, tak tomu moc nevěř. To by se choval úplně jinak.

26.3.2018 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist