Nevím, jestli si mám dělat nějaké naděje…

Dobrý večer René, chtěla jsem poprosit o radu. Poznala jsem jednoho muže, s kterým mi je opravdu hezky, ale scházíme se spolu jen na sex. Od začátku jsem si myslela, že to zvládnu, že s tím nebudu mít problém, ale bohužel jsem do toho dala i nějaké city, a začala jsem si dělat naděje, že z toho vznikne něco víc. Domluvili jsme se, že bychom spolu mohli jet na nějaký prodloužený víkend což vlastně úplně prvně navrhl on. Cítila jsem i z jeho strany, že mu nejsem úplně lhostejná. Také jsem si s ním promluvila, a zeptala jsem se na to co by řekl na to co kdybychom se scházeli častěji, že mi je sním hezky, ale i já chci mít pocit, že mě také chce. Scházíme se 1 až 2 x do měsíce. Oba dva jsme hodně pracovně vytížení. Odpověděl mi, že mi toto slíbit nemůže, a začal mluvit o jeho přítelkyni „expřítelkyni“, že se spolu též občas stýkají. Vzhledem k sociálním sítím jsem i viděla, že mluví pravdu, a že je s jeho bývalkou znovu v kontaktu. V tuto chvíli opět cítím změnu, že to mezi nimi zas nějak skončilo. Já jsem mu řekla, že co se týká mně, tak zatím v tuto chvíli ten vztah takto necháme, jelikož teď nemám čas si někoho hledat, ale do budoucna mě to takhle uspokojovat nebude. Vůbec nevím jestli si mám dělat nějaké naděje nebo to mám brát jako ukončenou záležitost.Předem děkuji za odpověď.

Odpověď

Ahoj,
musíš to brát tak, na čem jste se ze začátku domluvili a to byl sex. To, že ti vlítnul z klína až do srdíčka, je z tvé strany průšvih. On se nechtěl nikde vázat, ale bylo mu s tebou dobře a ty jsi ho teď vlastně vylekala, že bys chtěla něco víc. Už teď toho má hodně, protože musí plnit sexuální povinnosti s bývalkou, s tebou a kdo ví s kým ještě. Na tvém místě bych si žádné naděje nedělal. Užívej sexu, dokud jsi mladá, ale  pro život si musíš najít někoho jiného.

18.12.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist