Nevím, jestli je se mnou jen z pocitu viny…

Ahoj, mám takový problém. Mám jednoho kolegu, který byl z počátku jen kamarád. V průběhu našeho přátelství jsem byla zadaná a nakonec se i vdala za dlouholetého přítele. Po roce manželství, nás to však s kolegou k sobě silně táhlo. Ne pouze fyzicky, to přišlo až časem, ale mentálně. Ve všem jsme si sedli, rozuměli jsme si, prostě to bylo bezva. Následně jsem si uvědomila, že manželství v tomhle stavu nemá smysl a od manžela jsem odešla. (bylo zde hodně chyb, spouštěčem však byl kolega). S kolegou jsme se následně dali dohromady, první 2 měsíce mě neskutečně zbožňoval, obskakoval, staral se, vše bylo naprosto skvělé, vztah jsme však tajili. Po dvou měsících se něco změnilo, z kolegy už jsem necítila tokovou touhu, zájem, něco vyprchalo. Když jsme si o tom promluvili, řekl, že už mě nemá rád tak jak na začátku, ale že neví, co se stalo. Napříč tomu, chtěl být stále semnou. Nevydržela jsem tlak, vlezla mu do telefonu (ano jsem kráva). Přečetla jsem si, že si kamarádovi stěžuje, že se u mne nudí a dokonce psal své bývalé, o které se vždy vyjadřoval jen hanlivě, že na ni myslí. O tom, že tohle vím, nemá ani ponětí. Nevím co teď dělat a c se v kolegově hlavě stalo Když s ním o tom mluvím, říká, že se semnou nenudí, že mu je fajn apod. Nevím, jestli je semnou jen z pocitu viny, nebo to tak opravdu chce. Je jak dvě různé osobnosti, pouze semnou jako milující přítel, beze mne pak jen kolega bez známek touhy po mě. ….

Odpověď

Ahoj,
na tvůj dotaz by se dalo odpovědět jednou větou: "Pozdě bycha honit!" I když v předchozím manželství bylo dost chyb, tak ty se dají napravit. Ale pokud se stane spouštěčem chlap, tak to je průšvih. Možná jsi měla velké oči a představu, jaké tě potkalo štěstí. Ale jak vidíš, opak je pravdou. Stala se z tebe jen nudná žena kolegy. Ke všemu je to slaboch, že ti to nedokáže říct do očí a ještě když se jej na to zeptáš, tak ti lže. Na tvém místě bych mu sbalil kufr a poslal ho za jeho bejvalkou, na kterou stejně pořád myslí. Jednoduše jsi naletěla na krásné řečičky a podle mne se tě za dva měsíce nabažil. Nikde není napsáno, že po tobě tvůj bývalý manžel netouží. A když ne tak určitě tohoto rádoby kolegu vypoklonkuj a najdi si někoho jiného.

16.2.2017 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist