Nevím, co si mám myslet…

Nevím co si mám myslet.. Ráda bych zjistila někoho ze strany, před pár dnami se se mnou rozešel partner, ještě ten den jsem od něj dostala 3 zprávy. Že je mu to velice líto ale bohužel se nezmění (nikdy jsem to po něm nechtěla, nechápu proč má takový pocit), následně že tak věrnou dívku v životě nepotkal a že toho bude litovat… Jelikož mi u něj zůstali nějaké věci, tak jsem jej další den požádala aby mi vše sbalil a předám kamarádce. Napsal že ano, a následně po pár hodinách napsal že by to se mnou ještě zkusil pokud chci také, s tím že musím si zvyknou na to že potřebuje hodně svobody, tím je myšleno hodně času v kuse o samotě a pak to byli samé výčitky že kdy je se mnou dlouho v jedné místnosti, tak to se mnou nemůže vydržet že ho nenechám nic dělat, že není ochoten omezit svoje radosti jen tak že to souvisí s časem o samotě, že nemám rád, když někdo naruší jeho osobní program, že možná se do vztahu momentálně nehodí. Nevím ! proč ale mám pocit že jsem pro něj nikdo, ale když jsme spolu tak se mi docela věnuje, tak tomu prostě nerozumím. Svobody mu dávám dost, proto se mě asi dost dotklo to co napsal. Vidíme se tak jednou týdně, někdy to muže být 2x, někdy jednou za dva týdny, nebo měsíc se nevidíme. Na to že to zkusíme znovu jsem souhlasila ale jak teď pročítám vše co mi napsal tak popravdě toho litují, ikdyž ten rozchod tolik bolí, bojím se, myslím že neví co chce, neví co chce od vztahu. Jestli by nebylo lepší ho prostě nechat odejít, ráda za zajímám osobním rozvojem, snažím se vidět v lidech jenom to nejlepší, mít ráda i jejích nedostatky a nesoudit je, milují i jeho, ale myslím si, že si zasloužím něco lepšího. Mně je 22 a jemu 24, jsme spolu 3 roky.

Odpověď

Ahoj,
já bych toho tvýho samotáře klidně nechal o samotě, protože to, co jsi popsala, není vztah, ale hra na vztah. Jsi mladá a určitě si svůj život představuješ trošku jinak než tak, jak probíhal poslední tři roky. Řekni mu, že je volný jako pták a samoty si může užívat plnými doušky. Bojím se toho, že to není jen momentálně, ale je to trvalý jev a on se do vztahu opravdu nehodí. Vztah není o tom se třeba měsíc nevidět, ale o tom, jak si užívat mládí a užívat si život na plno.

10.8.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist