Neví co chce?

Ahoj, měla bych jeden dotaz. Mám „začínající“ vztah s bývalým kamarádem. Celou střední jsme byli jako jeden, boužel já v tu dobu byla o několik let mladší (15) od (21). U něj byla zjevná zamilovanost, ale nikdy jsme o tom nediskutovali, jen jsem se tyhle věci dozvídala od spolužáků a lidí kolem, na něm jsem to samozřejmě viděla. Já k němu měla také blízko, ale zakazovala jsem si s ním cokoli mít už kvůli toho přátelství. A navíc jsem byla dost mladá a nechtěla jsem vážný vztah. Po maturitě jsem odešla studovat do jiného města. Kontakt jsme přerušili, ale zůstalo to celkově otevřené. Loni v říjnu mě napadlo mu napsat jestli by neměl zájem se sejít na kafe. Sešli jsme se a bylo to jako bychom se viděli před týdnem. U něj jsem pozorova zájem, nejen jako o kamarádku. Pořád tam něco bylo. Začli jsme si pravidelně volat, psát a domlouvat schůzky. Je to horší s časem, školu mám 200 kilometrů od domova. Před pár týdny se odehrála ona intimní VĚC. A nějak jsme pokračovali, a vyplynulo z toho, že bychom spolu chtěli být. Bohužel před pár dny úplně obrátil, že neví jestli chce jít do vztahu, když se budeme vídat jednou za 14 dní. Nevím co si o tom mám myslet. Celou dobu se chová zamilovaně, všechno krásné, a potom vyrukuje s tímhle? Signály z jěho strany mi maximálně napovídaly tomu, že mě miluje, ikdyž si prošel nějakým procesem odmilování, když jsem mu tehdy odešla. Jeho chování opravdu nekorespondovalo s tím, že by chtěl být jen kamarád. Díky za radu.

Odpověď

Ahoj,
alespoň vidíš, jak tě někdy dokážou tvoje signály zklamat. Tvůj přítel se zachoval přesně tak, jak by se dalo učit v příručkách. Namazal ti med kolem pusy, dostal tě do postele, udělal si zářez na pažbě a hurá dál. Na tvém místě bych ho přestal řešit a určitě se ve tvém okolí najde někdo, kdo ti ukáže, co je opravdová láska a jak vypadá hezký vztah.

21.2.2018 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist