Nevěra na začátku vztahu?

Moc zdravím,rnRáda bych se svěřila se svou tíživou situací. Je mi 21 let, mému příteli je 33. Znali jsme se již dávno a až krátce po rozchodu s mým bývalým partnerem jsme spolu začali chodit. Krátce znamená cca 14 dní. Vím, že to byla chyba, ale oba jsme tmu propadli.rnV té době byl můj nový přítel nesmírně tolerantní. Dokonce mě nechal setkávat se s bývalým, i když věděl, že v té době jsem to měla nakloněné se k němu vrátit. Byl to můj první dlouhodobý vztah. Byla jsem doopravdy hloupá a v té době jsem riskovala, že mě můj nová přítel opustí. rnByla jsem citově zmatená. Vše jsem se snažila novému příteli říkat, jak to mám.. Bylo nám spolu hezky, ale já jsem si musela dořešit svou minulost. V té době jsem udělala jednu obrovskou chybu, s mým bývalým jsem se po 2 měsících našeho vztahu, co jsem to takhle měla vyspala. Udělala jsem to proto, že jsem potřebovala pochopit, jestli k němu ještě něco cítím. Nic to pro mě neznamenalo. Po této události jsem pochopila, že mezi námi již nic není a dovedlo mě to k závěru, že se chci odevzdat novému partnerovi. Bohužel v té době jsem měla něco fyzického i v novém vznikajícím vztahu. To co se stalo jsem mu neřekla. Dokonce se mě ptal, jestli jsem to neudělala a já mu zalhala, protože jsem mu to v té době nedokázala říct.rnJiž delší dobu mě to trápilo a čím více mi na něm záleželo a milovala jsem ho, nedokázala jsem mu lhát. V pondělí jsem mu to bez velkého rozmýšlení řekla. Řekla jsem to, abychom před sebou neměli tajnosti. Zrovna jsem to v té chvíli tak cítila, ač je to nepochopitelné. Reagoval s klidnou hlavou, přesto mi řekl, že je to pro něj velké sousto. Zlobil se na mě, že jsem mu to řekla, že bývalý neměl morální zásadu a udělal to, že jsem mu lhala a nakonec, že jsem si myslela, že oni dva dokážou spolu klidně vycházet. Nesetkali se, ale znají se od pohledu, ale bylo pár situací, např. setkání u piva, ke kterému nakonec nedošlo.rnVím, že jsem mu ublížila, ale kdybych mu to neřekla teď, asi bych to stejně neudržela v sobě. Od té doby jsme se neviděli a nechal se slyšet, že do neděle se nechce setkávat a nechá si vše projít hlavou.rnDo této chvíle jsme měli fungující vztah a byli jsme pro sebe první i to poslední. Moc mi na něm záleží.rnByla jsem mu nevěrná, ale v době, kdy jsme k sobě neměli tolik rozvinutý vztah a já nevěděla, jestli on je ten pravý. To, že jsem ho podvedla mě dovedlo k rychlejšímu vyrovnání se s bývalým vztahem a taky pochopení, že ho miluju. Také to ode mě bylo zbabělé.. V současné době by mi mé morální zásady nedovolily udělat takovou zásadní chybu.rnrnMyslíte si, že po takových činech si ještě ke mně najde cestu?

Odpověď

Ahoj,
jak se říká s pravdou nejdál dojdeš. Ale bohužel v některých případech to prostě nejde. Určitě jsi už slyšela, "zatloukat, zatloukat, zatloukat" a toho ses měla držet. Jediná věc, která tě omlouvá, je tvůj věk, protože v 21 letech máš na nose nasazené růžové brýle a všechno, co děláš, tak si myslíš, že děláš správně. Život tě naučí. Je jasné, že se to tvému novému příteli nelíbí, ale myslím si, že ve tvém věku máš na víc než je nějaký pán, který je od tebe o 12 let starší. Udělej tlustou čáru za vším a vyraz mezi kamarády a uvidíš, že zase bude fajn.

20.10.2017 6:00
Více o tématu: nevěra

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist