Nevěra jako módní trend: Milovat a podvádět zároveň je normální!

Milovat a podvádět zároveň? Že je to nesmysl? Omyl! Tohle právě teď frčí úplně nejvíc a nejen mezi obyčejnými smrtelníky. Formulku „milovat a podvádět je normální“ vzaly za své i celebrity!

Novodobé klišé? Nejdřív pohádková svatba, během níž si muž a žena hledí do očí, slibují si věrnou lásku do konce života, v bohatství i chudobě, v dobrém i zlém. Po pár měsících, když muži dojdou finanční prostředky, žena se zakouká do fitness instruktora a svému manželovi pošle rozvodové papíry. Člověka hned napadne, proč si vlastně lidé dávají tyhle sliby, když je nedodrží? Jsou snad k nesplnění předurčeny? Tohle si myslí dvě čtenářky a jeden čtenář!

Nevěra? Co je to?

„Já nevím jak ostatní, ale neumím si představit, že skočím do postele s někým jiným než je můj manžel. Je teda fakt, že jsem vdaná zatím jen čtyři roky,“ usmívá se pětatřicetiletá Markéta.

Svatba nezaručí nic!

„Cože? Věrnost do konce života? Na to se mě ani neptejte,“ říká čtyřicetiletá Romana a dodává, že neměla štěstí na partnery, a tak je už podruhé rozvedená. „Manžel mě podváděl s kamarádkou. Ale musím říct, že k tomu došlo až potom, co jsem já uklouzla s kolegou,“ krčí rameny.

Za všechno může sex!?

„Osobně si myslím, že když se dva milují, není potřeba koukat jinam. Ale musí to klapat v posteli, jinak to je začátek konce,“ hlásí svůj postoj k věci devětadvacetiletý Jakub. Takže jak se věci mají?

V sousedství je tráva vždycky zelenější!

Podle studie, kterou si nechal vypracovat francouzský internetový server Gleeden, se celých 65% lidí přiklání k názoru, že může podvést svého partnera, i když ho miluje. Aby toho nebylo málo, je to o 10% víc než před pěti lety, tudíž tenhle trend podezřele narůstá!

článek

„No co, co oči nevidí, to srdce nebolí, ne?“ směje se pětadvacetiletý Martin, který má s nevěrou bohaté zkušenosti. „Chodím teď s přítelkyní, kterou miluju. Ale mám ještě milenku. Tu mám taky moc rád. Kdyby se tyhle dvě daly spojit v jednu, to by byla paráda,“ zasněně přemýšlí mladý hříšník, který prozatím měl štěstí. Přítelkyně nic neví. Prý by ji šokoval i malý polibek třeba ze strany Martinovy kamarádky. Počkat, pusa je taky nevěra?

Chůze po tenkém ledě

Nebudete tomu věřit, ale přibližně 50% dotázaných uvedlo, že jako zahýbání vnímají polibek, osahávání, vyměňování si dvojsmyslných textových zpráv (aniž by někdy k něčemu došlo), nebo dokonce tajnou schůzku, jaká zpravidla končí u třech drinků, pusy na tvář a alou domů. Takže, dámy, odteď si dejte pozor na všechny projevy náklonnosti, které leccos prozrazují! Čert nikdy nespí. A příležitost dělá zloděje. Znáte to?

Co se v mládí naučíš…

Čím pokročilejší věk, tím větší choutky po dobrodružství. Věkové mantinely momentálně padají tak rychle jako iluze! Výzkum dál jednoznačně prokázal, že 20% notorických zahýbačů patří do kategorie do 35 let, od 35 do 49 let už je to 34% a teď se něčeho podržte – kolonka 50 let a výš schovává 48% hříšníků! Vědci na to mají jednoduché vysvětlení.

Chuť po změně se dostaví tak jako tak. Ale pak tedy neplatí, že „dokud nás smrt nerozdělí“! Teď spíš platí, že „dokud nepřejde přes cestu prsatá blondýna s dlouhýma nohama nebo Taylor Lautner coby vlk Jacob ze Stmívání“. A jestli existují výjimky?

Naděje umírá poslední, ale když se rozhlédnete okolo sebe, tak žádná sláva! Celebrity ve fotogalerii dobře znají, co je to milovat a nenávidět zároveň! A co mají říkat obyčejní smrtelníci? S nimi je to možná ještě horší, protože jim nejsou v patách paparazzi…

A jaký postoj k nevěře máte vy? Je to pro vás jen zkušenost, nebo naopak neodpustitelná zrada?

Foto zdroj: thinkstockphotos.com, pinterest.com

9.4.2015 4:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist