Nevěra

Ahoj Sáro, procházíme s partnerem (18.9.1981) teď dost těžkým obdobím kvůli nevěře z mé strany. Sice mi ji odpustil a snažíme se celou událost uzavřít, jít dál a pracovat na zlepšení. Bohužel člověk se kterým jsem tu blbost provedla se viditelně nechce nechat odbýt a přijmout to, že jsem se rozhodla zůstat s mým partnerem. Bohužel vznikly tam totiž nějaké city i z jeho i z mé strany a já nevím zda jsem udělala dobře v rámci mého rozhodnutí. Dotaz zní – zůstaneme spolu s partnerem a bude to zase jako dřív? A dá nám milenec (27.11.1990) konečně pokoj nebo je do mě skutečně zamilovaný jak tvrdí? Případně rozhodla jsem se správně? Moc děkuji (já 23.3.1994)

Odpověď

Ahoj, na dotaz jestli spolu zůstanete jsem ti odpovídala již nedávno, tak si dohledej prosím odpověď, totiž dokud sama nebudeš vědět co chceš pak se nic ani změnit nemůže, vrátila ses k partnerovi, ptáš se na milence, co tedy vlastně chceš? Udělej si v hlavě jasno a pak začni na sobě pracovat, můžeš napsat Milušce Matoušové mejl, pořádá kurz žena je láska - zdarma, třeba ti pomůže se rozhodnout. Pokud opravdu chceš zůstat s partnerem, milenec pokoj dá, ale jelikož sama nevíš co chceš, tak nic v krátké době neskončí, je to jen a jen na tobě, tak se rozhodni.

5.4.2019 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist