Netradiční Silvestr? Jděte do toho!

Už vás nebaví trávit konec roku stále stejným způsobem? Unavují vás večírky u známých či oslavy s přáteli v podniku, kam chodíte několik let? Zkuste letos prožít Silvestra podle nás!

Naše tipy

A protože není nad osobní zkušenosti, zeptali jsme se našich přátel a známých, jakou nejlepší oslavu konce starého a vítání nového roku prožili. Jejich zážitky jsme sepsali a nabízíme vám je jako inspiraci.

Silvestr v teple

Roman s Jitkou nedají dopustit na odlet do teplých krajin. Takto se chystají strávit Silvestra už počtvrté. „Vždy se po druhém svátku vánočním sbalíme a hurá na letiště. Navštívili jsme dvakrát Thajsko, jednou Dominikánskou republiku a letos se chystáme do Austrálie. Ne že by u nás nebylo hezky, ale druhá nálož chlebíčků, bramborového salátu a dalších pochutin nás neláká. Také opilecké oslavy známých a programy v restauracích nás nechávají chladnými… Takže volba je jasná – pryč, za sluníčkem a jen ve dvou. I když už jsme spolu více jak deset let, vždy je to pro nás romantika.“ 

Doma, ale trochu jinak

Jiřka strávila loňského Silvestra doma. „Nebyla jsem sama, ale pozvala jsem několik přátel. Připravila jsem pro ně malé překvapení. Protože jsem se přeci jenom bála, že se u tlachání a sledování televize začneme nudit, uspořádala jsem večer plný deskových her. Užili jsme si dost legrace, nikdo před půlnocí nezíval a ani spotřeba alkoholu nebyla tak vysoká jako jindy. Jednoduše na ni nebyl čas, všichni se do her zabrali jak malé děti,“ směje se. „Určitě zase někdy něco takového vymyslím,“ těší se už teď.

článek

Večírek v kostýmech

Jarka s Vaškem tráví konec roku vždy v oblíbené restauraci. Ta pro hosty před dvěma lety uspořádala silvestrovský večírek v kostýmech. „Obávali jsme se, že to bude trapné a zábava bude váznout, ale nakonec jsme si to všichni užili. Asi to bylo dobře zvoleným tématem – gangsterská párty. Ženy měly stylové šaty i doplňky a muži obleky a klobouky, takže slavnostní atmosféra byla dokonalá. Bavili jsme se až do ranních hodin,“ vzpomínají spokojeně.

Silvestrovský desetiboj

Sportovní den zažil o Silvestra Jakub. „Vybrali jsme si s partou kamarádů podnik, kde se dalo vyřádit v různých hrách – šipky, kulečník, bowling a další vybavení tu nechybělo. Nakonec jsme k tomu přidali ještě karty a ping-pong, který byl k dispozici na sále. Jsme prostě od přírody soutěživí a poměřit si síly byla zábava na celé odpoledne i večer. Líbilo se mi, že jsme na půlnoc pasivně nečekali, ale v zápalu boje jsme ji málem i prošvihli,“ zní z něj ještě dnes nadšení.

Tak co milé čtenářky, líbila by se vám některá z uvedených variant? Nebo zůstanete u něčeho tradičnějšího? A vůbec… Jaký byl váš nejlepší Silvestr? Napište nám do diskuse, těšíme se na další inspiraci.

31.12.2013 12:00| autor: Lenka Šimková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist