Netradiční oslavy sv. Valentýna

Kytice, čokoládové bonbony ve tvaru srdce, večeře, parfémy, sexy prádlo. Takové oslavy sv. Valentýna zažil 14. února už asi každý. Jenže ne každého téměř filmové scény potěší, ne každého budou bavit, když se již několik let opakují…

Možná by to letos chtělo změnu. A co by jí mohlo být? Třeba nabídka na netradiční, ve dvou strávený víkend v tvořivém prostředí, na dosah umění, lásce k němu i sobě samým, při kurzech Vzdělávací instituce KK Serafin s.r.o., jež pro zamilované od 1. do 14. února připravila na stránkách www.konecnekreslim.com soutěž o fantastické ceny v hodnotě 20 000 Kč!!!

Láska. K někomu, něčemu, k sobě. Téma, které nás provází od kolébky. Je fantastická, je proměnlivá jako aprílové počasí, je nabitá emocemi, je vášnivá, rafinovaná, chladná, něžná, dravá, sexy, nesmělá, nenápadná i výstřední, vábí i odporuje, zlepšuje náladu stejně jako vhání do očí slzy a nedá se jí upřít, že tu mezi námi bude vždycky.

Naprosto stejné je to s uměním, tvořením. Pocity pomáhá vyjádřit i vzbuzuje, o emocích ani nemluvě. Vyvolává kritiku stejně, jako lidi spojuje k vášnivým debatám nad obrazy, sochami, architekturou, skladbami, zkrátka čímkoliv, co si pod pojmem umění kdo představí.

A právě proto, že jsou si láskauměním tak blízko, mohlo by být jejich spojení fantastickým způsobem, jak strávit sv. Valentýna nebo jakýkoliv jiný den, kterým se zamilovaní rozhodnou oslavovat svou lásku. A kurzy pořádané Vzdělávací institucí KK Serafin s.r.o. jsou k tomu jako stvořené. V příjemné atmosféře, komorním prostředí, na zajímavých místech, s ještě zajímavějším programem… Kreslení, vitráže, enkaustika, zpívání. Kurzy, které čekají na naprosté začátečníky, aby jim především prostřednictvím práce s pravou mozkovou hemisférou ukázaly, že tvořivost, kladný vztah k umění, lásku k výtvarnu či hudbě, ale i sobě samým v sobě má naprosto každý.

Na začátek února navíc Vzdělávací instituce KK Serafin s.r.o. pro všechny zamilované připravila na svých stránkách zajímavou soutěž o své kurzy v hodnotě 20 000 Kč! A o co se při ní hraje? První cenou je víkendový Kurz zpívání pro dva spojený s pobytem v romantické Telči, v Konviktu svatých Andělů v těsné blízkosti telčského zámku. Jako druhou cenu mohou zamilovaní vyhrát víkendový kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou (základní kurz Tužka) opět pro dva a coby třetí cena je pro výherce přichystaný kurz enkaustiky neboli malby horkým voskem. Všem pak určitě získaná výhra přinese odpočinek, novou příležitost, jak spolu trávit čas, jak poznávat sami sebe i toho druhého za nových okolností, a k tomu navíc jako příjemné překvapení ještě zjištění, že spolu toho tolik dokážou!

9.2.2010 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist