Neřešila jsem jeho kamarádky…

Ahoj René, jsem s partnerem 6 let. Když jsme se poznali neřešila jsem jeho kamarádky, bylo mi jedno, že sem tam dá kafe nebo si s někým popovídá. Než jsem zjistila, co jim píše. Vždy si jednu najde a píše jí v kuse každou volnou chvíli. Erotické zprávy, pusy na dobrou noc atd. Prostě flirtuje, trvá to cca 2 měsíce a pak to utne….pak pár měsíců nic a pak další. …Nikdo z okolí, kdo ho zná by to do něj neřekl, je hodný pozorný, vím, že mě miluje. Udělá pro mě vše na co si vzpomenu. Proto nechápu jeho chování. …Krizi jsme přešli, uvěřila jsem mu, že už to dělat nebude. Proto jsme si i pořídili miminko. A teď znovu, další kamarádka. ….píše všem i to samé, stejné věty. Nevím, co mám dělat, nechápu ho :(. Byli jsme teď o vánocích u mých rodičů a tak se složil a brečel před mým tátou, že si píše proto, že mě nemá jistou, že s žádnou nechce spát, že jeho rodiče ho ponižujou, že nemá kamarády atd….Vím, že se mužům líbím, ale nikdy jsem ho nepodvedla a ani jsem mu nedala důvod žárlit.Je divné i to, že v sexu je hodně pasivní, když jsem s ním poprvé spala, připadala jsem si, jako kdybych ho snad znásilňovala. I jeho bývalá přítelkyně mi potvrdila, že s ní spát ani nechtěl. ….jediné řešení mi napadá psycholog, nejde žít s někým, kdo každou volnou chvíli píše a hledá jiné ženy. Jak to vidíš jako chlap ?

Odpověď

Ahoj,
vidím ho jako rozpolcenou osobnost, muže dvou tváří. A velmi správně tě napadá, že by vám mohl pomoci nějaký psycholog. Podle písmenek je to opravdu asi na odbornou a možná i déletrvající pomoc. Docela se divím tomu, že i když jste si pořídili miminko, tak se situace vrátila do stejných kolejí. Do hlavy mu nevidím, ale tohle určitě není o tom, že by hledal někoho na sex. Možná on ani sám netuší, proč to píše a jak moc ti ubližuje. Jedině, jak mu pomůžeš, je to, že společně vyhledáte odborníka, který vám poradí a pravděpodobně ho začne i léčit. Držím ti palce, protože ho potřebuješ jak ty, tak i mimčo.

10.3.2017 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist