Není žádný romantik…

Je mi 17 lte, rozešla mám řítele, kterému je 27, klapalo nám to skvěle, i přez věkový rozdíl. Já vyrůstám jinak a tak jsem na starší muže… Oni mě berou, protože už přemýšlím jinak a jsem rozumná. S přítelem jsem byla rok a třičtvrtě, před pár dny sem to ukončila, protože si mě nevážil, nedával mi lásku najevo a skrýval ji sobě, řekl mi ,že takvý je.. Má to v srdci..,že není žádný romantik, ale žena za čas tu romantiku potřebuje, potřebuje aby ji chlap obejmul, políbil ji, pohladil, On tohle nedělal,i když se mě dotýkal často, ale ne tak jak bych chtěla.. Říkala jsem mu to tolikrát, at se změní, že mě to přestává bavit, i poslední dobou v posteli měto tak nebavilo, bylo to o ničem. Tak jsem to ukočila a odstěhovala se od něj. Říkal mi hodně věcí, proč jsme o tom nemluvili dřív než jsem se rozhodla o rozchod, ale z jeho strany nebyl vždy takový zájem o to. Stále ho miluji, vždyt byl také můj první, jiného jsem neměla.. byla jsem do něj blázen, časem se to začlo strácet kvůli jeho chování se ke mě. Ted nejsme spolu, ale domluvili jsme se,že se budeme stýkat kvůli sexu a tak.., včera jsem u něj tedy byla a všechno bylo úplně jiné a krásné, zamotalo mi to hlavu. Kor když mám kamaráda, který mi hodně pomáhá a je na mě milej..A nechce semnou radši komunikovat, protože by se do mě brzy zamiloval. Přítel totiž udělal to, když jsem na víkend odjela k rodině, že zval bejvalky na kafe…jen když jsem odjela a to mě přivedlo k tomu to ukočit, ted už to ví, proč a chce si o tom promluvit, ale já sama nevím jestli to má cenu v tom pokračovat, nebo si říct, že je definitivní konec a budem jen kamarádi. I přesto,že se milujem. Mmám zamotanou halvu..

Odpověď

Ahoj,
tak si tu hlavu klidně rozmotej a to, co jsi udělala, bylo správné. Je docela legrační číst, jak 17ti leté mládě o sobě tvrdí, jak je rozumná. Ale je fakt, že jsi určitě do toho šla s rozumem, když jsi sbalila chlapa o 10 let staršího. Nad tím už rozum zůstává stát. Možná je to taky tím, že to byl tvůj první a poslední, možná bys měla ochutnat nějakého jiného, abys věděla, o čem je život, vztah, sex, porozumění a láska. Asi bych v tom nepokračoval a nechal bych to jen přes tu postel a partnera pro život bych hledal jinde.

29.12.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist