Nejkrásnější pár českého šoubyznysu: Táňa Vilhelmová a Vojta Dyk

Hollywood má svého Brada s Angelinou, my se můžeme pochlubit Tatianou a Vojtěchem. Když se dva krásní mladí lidé potkají na společném projektu, jiskra přeskočí, nehledě na závazky.

Zpěváka kapely Nightwork spojilo s oblíbenou herečkou divadelní představení Bláznivý Petříček, které spolu nastudovali v pražském klubu La Fabrika. Protagonisty divadelní adaptace slavného filmu, v němž kdysi ztvárnil hlavní roli legendární Jean Paul Belmondo, vybral osobně režisér Petr Serge Butko. Ideální pár prý hledal delší dobu. „Zkusil jsem dát dohromady asi pět dvojic, ale jakmile Roman Holý napsal k projektu hudbu, bylo jasné, že herci musí umět i zpívat, a pak padla jasná volba na Táňu s Vojtou,“ vysvětlil režisér. Divadelní „variace na filmovou gangsterskou pohádku“ získala velký divácký ohlas a jednotlivá představení bývají vyprodaná. Butko ale jistě netušil, jak hra zamíchá s reálnými osudy svých hrdinů a jejich blízkých.

S podobnými úvahami si nelámali hlavu ani producenti kasovního trháku Pan a paní Smithovi, při jehož natáčení vzplanula vášeň mezi Bradem Pittem a Angelinou Jolie. Pro Brada film tehdy znamenal konec manželství s herečkou Jennifer Aniston, Táňa Vilhelmová nyní dává všanc svazek s filmařem Pavlem Čechákem. Zatím není jasné, jestli se i ona nakonec rozhodne pro rozvod, přeci jen Pavel je také pohledný mužský a má s ním dva syny.

Nicméně s novým vztahem se nijak netají. S mladým Vojtou se vodí po Praze za ruku, jako by už k němu neodmyslitelně patřila. Ostatně už na afterparty po vyhlášení Českých lvů došlo k veřejným polibkům, milenci se ale dokázali vyhnout hledáčkům fotografů.

Milostná minulost – Táňa (32):

Ačkoli Táňa patří k nejžádanějším českým herečkám a je obdivována pro svůj talent i krásu, nezajímá se o postarší pracháče, kupující si mladé reprezentativní ženy drahými dárky. Míru mužova sex-appealu nepoměřuje podle výše bankovního konta a vybírá si k sobě mladé, energií nabité typy. Po citovém poutu s hereckým kolegou Pavlem Liškou se provdala za příjemně vyhlížejícího Pavla Čecháka, přivedla mu na svět dva syny a střelhbitě se zase vrátila do předmateřské formy. Péče o dvě malé ratolesti ji na pár let přivázala k rodinnému životu, nyní ji ale zase láká volnost a nové obzory. A co je nejpřitažlivější? O sedm let mladší zpěvák Vojta, plný mladistvého elánu.

Milostná minulost – Vojta (25):

Charismatický zpěvák a herec nedávno zlomil srdce přítelkyni Markétě, která v klipu jeho kapely ztvárnila nemravnou „Andělskou dívku“. K závisti všech fanynek před kamerou předvedli i horké milování na středomořské riviéře, nyní ale sympatické herečce zbyly jen oči pro pláč. Zastínila ji o devět let starší a zkušenější dvojnásobná mamina Táňa. „Líbí se mi trošku starší ženy,“ přiznal Vojta před časem v jednom rozhovoru. S Markétou se rozešel už před třemi lety, brzy se k sobě zase vrátili. Teď to ale vypadá, že je rozchod definitivní.

15.3.2011 12:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist