Nejdražší rozvody celebrit. Kdo si odnesl největší balík?

Že rozvod bolí? Ale co když za něj dostanete několik desítek milionů? Tyhle čtyři ženy, kterým se podařilo vydělat si sňatkem s celebritou, nouzí rozhodně netrpí! Budete zírat, jaké sumy mají na účtu!

Tak už to na světě chodí. Začíná to láskou a manželstvím, ale většinou končívá nevěrou, hádkami a tahanicemi mezi právníky. Výsledek toho všeho? Pokud žijete s celebritou, tak tučné vyrovnání! Která z dam nejspíš nelituje konce svého manželství?

1. Cindy Silva a Kevin Costner

Kdo by neznal představitele bodyguarda v kultovním snímku Osobní strážce? Pod jeho ochranou by chtěla být skoro každá žena! Mimochodem, tenhle fešák se umí uplatnit i jako zpěvák nebo režisér. Není proto divu, že jeho příjmy dosahují astronomických částek.

A pravděpodobně by momentálně byly ještě vyšší, kdyby se v roce 1978 neoženil s tmavovlasou Cindy, která ho během rozvodu v roce 1994 vůbec nešetřila! Nelenila a dokázala právníkům, že na hereckém úspěchu sladkého Kevina má téměř lví podíl a tudíž si odnesla do nového života „pouhých“ 80 milionů dolarů. Pch, takové drobné!

2. Melissa Mathison a Harrison Ford

Ani Indiana Jonese neminul manželský krach. Jelikož je na druhé příčce nejlépe vydělávajících herců světa (na prvním je Tom Hanks), i jeho rozvod se scénáristkou Melissou v roce 2004 mu vyšel pěkně draho!

Té se totiž do součtu odstupného nějakým způsobem podařilo vmáčknout položku, která jí zaručuje příjem ze všech jeho filmů, ve kterých hrál za dobu trvání manželství. A že jich bylo! Ford své bývalé ženě musel věnovat na rozloučenou 85 milionů dolarů. A to se „vyplatí“!

3. Amy Irving a Steven Spielberg

Ani tomuto veleúspěšnému režisérovi se příliš nepovedlo „zrežírovat“ rozvod s herečkou Amy. Ta si ho vzala v tu nejpříhodnější dobu, a to když začal patřit mezi absolutně nejlepší tvůrce filmů.

Jakmile v roce 1989 došlo na pomyslné lámání chleba, nejprve se pro jeho „budoucí bývalku“ situace nevyvíjela právě dobře. Ovšem ta se nevzdala s prvním nezdarem. Tak dlouho dokazovala právníkům, že její první podpis na předběžném vyrovnání byl neplatný, až se jí to podařilo. Nakonec vysoudila 100 milionů dolarů. To stálo za tu námahu!

4. Juanita Vanoy a Michael Jordan

Ovšem ta, která si díky rozvodu může penězi dláždit i záchod, je bankovní úřednice Juanita, která se v roce 2006 rozvedla s basketbalovou hvězdou Michaelem Jordanem. Jelikož tenhle sportovec má dobrou trefu na koš, která mu vydělává 25 milionů dolarů ročně, a navíc je tváří mnoha značek sportovního oblečení, mohl s klidným svědomím něco ze svého konta „oželet“.

Po posledním rozvodovém stání a vypořádání majetku bylo hned jasné, že Juanita se za bankovní přepážku nikdy nepostaví, jelikož s koncem manželství dostala 150 milionů dolarů.

Tak co říkáte, stojí konec manželství za takové peníze, nebo lásku nevyváží naprosto nic? 

Foto zdroj: profimedia.cz

17.9.2014 10:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist